SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Stálé zastoupení pořádá seminář o podnikání v EU

Kdy: 04.02.2010, Kde: Brusel

Interaktivní seminář se zaměří na téma „Jednotných kontaktních míst“, která mají usnadnit podnikání.

Jednotná kontaktní místa mají fungovat již od konce loňského roku, a to ve všech zemích Evropské unie. Jen na našem území je jich patnáct. To, jak se České republice, ale i některým ostatním členským státům EU daří tento úkol plnit, prozradí ve čtvrtek 4. února 2010 seminář organizovaný Stálým zastoupením ČR při EU spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a českou podnikatelskou reprezentací při EU (CEBRE).

Jednotná kontaktní místa by měla podnikatelům výrazně pomoci jak při vstupu do podnikání, tak při vyřizování dalších formalit souvisejících s podnikáním. Podnikatelé budou moci „pod jednou střechou“ získat veškeré informace přímo, nebo jim bude zprostředkován kontakt s příslušným úřadem tak, aby mohli začít bez problémů podnikat.

Seminář je zacílen především na zástupce podnikatelských sdružení a poradenských firem. Ovšem vzhledem k aktuálnosti tématu a vynikajícímu obsazení panelů očekáváme zájem i ze strany regionálních zastoupení členských států EU a expertů, kteří se touto problematikou zabývají v Radě EU a v Evropské komisi.

Další informace:

Foto: BusinessInfo.cz

přílohy

Points_of_Single_Contact_Invitation.pdf 131 KB PDF (Acrobat dokument) 27.1.2010