SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář se zaměří na rozvojovou pomoc EU

(Archivní článek, platnost skončena 18.04.2013.)

Experti poradí firmám, jak se zúčastnit výběrových řízení pro účast v unijních projektech ve světě. Na organizaci akce 19. dubna 2012 se podílí Stálé zastoupení ČR při EU.

Ve čtvrtek 19. dubna 2012 se v Praze uskuteční seminář pro poradenské společnosti a firmy, které se chtějí ucházet o zakázky v rámci zahraniční spolupráce EU ve třetích zemích. Seminář pořádá Hospodářská komora spolu s CEBRE - Českou podnikatelskou reprezentací při EU, Stálým zastoupením ČR při EU a Platformou podnikatelů pro zahraniční rozvojovou spolupráci. Akce se uskuteční v budově Zastoupení Evropské komise v České republice (Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1).

Na semináři vystoupí mimo jiné i expert Evropské komise na rámcové kontrakty rozvojové spolupráce EU. Hlavním tématem bude objasnění postupu při účasti na výběrových řízeních právě na rámcové smlouvy na služby, a to v oblasti bezpečnosti potravin a rozvoje venkova, dopravy, telekomunikací, energetiky, ochrany životního prostředí a dalších. Účastníci semináře se dozví o častých problémech při účasti v tendrech, ale i o tipech, jak se jim vyvarovat.

Další informace:

Podrobné informace o příležitostech, které českým firmám nabízejí unijní projekty ve třetích zemích, najdete na stránkách Stálého zastoupení EU pro podnikatele.

Stálé zastoupení ČR při EU spolu s CEBRE rovněž pro firmy připravilo Manuál k zahraniční pomoci EU.

 

přílohy

Veřejné zakázky v rámci rozvojové pomoci EU, 19. 4. 2012... 524 KB PDF (Acrobat dokument) 17.4.2012

Zahraniční pomoc EU - manuál pro firmy. 526 KB PDF (Acrobat dokument) 17.4.2012