SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České firmy mají šanci v projektech EU v Latinské Americe

Kdy: 03.03.2011, Kde: Brusel/Praha

Podnikatelé mohou najít uplatnění zejména v oblastech životního prostředí, geologie či energetiky.

Stálé zastoupení ČR při EU monitoruje možnosti českých podnikatelů a nevládních organizací v projektech vnější pomoci Evropské unie, které jsou financovány z unijního rozpočtu nebo z Evropského rozvojového fondu, jež je tvořen dobrovolnými příspěvky členských států. Počínaje únorem 2011 byla zahájena spolupráce s magazínem týdeníku Profit, Český export, který bude přinášet pravidelné informace o příležitostech v daných teritoriích dle tématického zaměření magazínu.

Únorové číslo Českého exportu nabízí základní orientaci v možnostech zapojení podnikatelů do rozvojových projektů v Latinské Americe i přehled stěžejních programovacích dokumentů a praktických odkazů. Podnikatelé mohou najít uplatnění zejména v oblastech životního prostředí, geologie, energetiky, dopravy nebo podpory malých a středních podniků.

Článek expertky Stálého zastoupení o příležitostech, které českým podnikatelům a nevládním organizacím nabízejí rozvojové projekty EU v Latinské Americe, a další informace o projektech vnější pomoci EU najdete v rozcestníku Stálého zastoupení „EU pro podnikatele“.

Foto: EK