Velvyslanectví České republiky v Římě

italiano  česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace Škody Octavia Wagon pro italský trh

Dne 18. 6. 2013 se za účasti velvyslance České republiky v Itálii Petra Buriánka konala nedaleko Říma v prostorách letního zámečku Tenuta di Sant´Antonio prezentace nového modelu Škoda Octavia Wagon pro institucionální zákazníky v Itálii. Přítomni byli také ředitel pro prodej vozů Škoda v Itálii Andrea Placchi, ředitel prodeje vozových flotil Škoda Marco Fini a generální ředitel italského distributora vozů skupiny Volkswagen v provincii Řím a Frosinone Carpoint Motorsport Luciano Belluzzo.

Prezentace se účastnili klíčoví zákazníci ze sektoru služebních a firemních vozových flotil, kam spadá například policie, veřejné úřady, zdravotnická zařízení a velké firmy včetně půjčoven aut. Nechyběli ani novináři.

Nejprve byli hosté podrobně seznámeni s technickými parametry nového modelu. Vůz Škoda Octavia Wagon patří ve své kategorii v Itálii k nejoblíbenějším značkám. Oceňován je velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou, dlouhodobá splehlivost a také hospodárný provoz z pohledu nákladů na údržbu a palivo.

Poté měli účastníci prezentace možnost vyzkoušet si vynikající jízdní vlastnosti nového modelu Škoda Octavia Wagon na šedesátikilometrové trase zahrnující mimo jiné krátký dálniční úsek.