Velvyslanectví České republiky v Sarajevu

česky  english  b/s/h 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Parlamentní volby - konec lhůty pro zápis do seznamu voličů

(Archivní článek, platnost skončena 16.07.2014 / 13:15.)

Velvyslanectví ČR v Bosně a Hercegovině upozorňuje, že dne 15. září 2013 v 16 hod. vyprší termín pro zápis voličů do zvláštního seznamu voličů, vedeného velvyslanectvím.

Ti občané České republiky, kteří chtějí v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky hlasovat na Velvyslanectví České republiky v Sarajevu a kteří nebudou mít u sebe voličský průkaz, musí být zapsáni do zvláštního seznamu voličů, vedeného na velvyslanectví.

Do tohoto seznamu může být zapsán ten občan České republiky, který velvyslanectví předá písemnou žádost o zápis do zvláštního seznamu voličů, doloženou originálem, popř. ověřenou kopií dokladů, potvrzujících jeho totožnost, státní občanství ČR a bydliště v územním obvodu, který tvoří zvláštní volební okrsek Velvyslanectví České republiky v Sarajevu.

Žádost je nutno podat nejpozději do neděle 15. září do 16 hod.

Žádost lze podat:

a) osobně na adrese velvyslanectví (Franjevačka 19, Sarajevo), a to i v sobotu 14. září a neděli 15. září, vždy od 8 do 16 hod.
(upozornění: žadatelé, kteří hodlají předat žádost osobně ve dnech 14. nebo 15. září, nechť svůj příchod na velvyslanectví nahlásí předem na telefonním čísle 00387 66 906 198);

b) prostřednictvím e-mailu (na adresu olga_zdralkova[zavináč]mzv.cz) nebo faxu (na číslo 00387 33 447 526) za podmínky, že originál či ověřenou kopii shora uvedených dokladů dodá žadatel velvyslanectví nejpozději do 25. září.