Generální konzulát České republiky v Šanghaji

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vylosování volebního kraje

Volby PS 2013

Dne 30.8.2013 byl na 112. jednání Státní volební komise, v souladu s ustanovením § 8 odst. 2) písm. i)  zák. č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů, určen losem Středočeský kraj jako kraj, kterému jsou podřazeny všechny zvláštní volební okrsky v zahraničí.

 

Česká strana sociálně demokratická

1.  Jan Hamáček, vedoucí zahraničního oddělení
2.  Milan Urban, hutní inženýr
3.  Miloš Petera, starosta Nymburka
4.  Richard Dolejš, místostarosta Zdic
5.  Václav Zemek, vedoucí oddělení Krajského úřadu
6.  Zdeněk Syblík, náměstek primátora Kladna
7.  Jiří Havlíček, místostarosta Čáslavi
8.  Jaroslav Vandas, ekonom
9.  Pavel Končel, starosta Tišic
10. Petr Petržílek, advokát, místostarosta Úval
11. Kateřina Mandovcová, právník
12. Stanislav Huml, dopravní expert
13. Lukáš Seidl, zubní laborant
14. Petr Sunkovský, ředitel příspěvkové organizace
15. Pavel Schenk, vedoucí servisu
16. Jan Vosecký, IT manažer
17. Roman Kolář, vedoucí odboru České pošty
18. Antonín Seidel, student FF UK
19. Milan Lomoz, manažer
20. Pavel Pikrt, starosta Příbrami
21. Miroslava Měchurová, ředitelka speciálně pedagogického centra
22. Karel Hron, fleet specialista
23. Zuzana Moravčíková, zemědělský inženýr
24. Václava Brabcová, zaměstnanec státní správy
25. Milan Procházka, koordinátor exportu vozů
26. Taťána Čížková, ředitelka příspěvkové organizace
27. Irena Králová, ředitelka ZŠ
28. Jaromír Novák, ředitel Domova seniorů
29. Radek Poláček, gynekolog - porodník
30. Bohumil Taraba, cestmistr
31. Aleš Kobliha, technik
32. Vladimír Chlasták, technik
33. Lenka Šmídová, vedoucí sociálního odboru Krajského úřadu
34. Šárka Alexa, ředitelka regionálního muzea

č. 2.Strana svobodných občanů

1.  Karel Zvára, ekonom a analytik IT z Týnce n. Sázavou
2.  Milan Vodička, ekonom a soudní znalec
3.  Andrea Holopová, studentka VŠ
4.  Philip Prentis, IT specialista
5.  Karel Beneš, lékař
6.  Tomáš Pavlis, IT specialista
7.  František Kubelka, ekonom, místostarosta Radějovic
8.  Petr Hartl, lékař
9.  Jan Matyásko, energetický analytik
10. Jana Urzová, vysokoškolská a středoškolská učitelka
11. Petr Zavadil, živnostník, obecní zastupitel
12. Karel Havelka, daňový poradce
13. Jiří Heincl, manažer
14. Jaroslav Skořepa, živnostník
15. Josef Znášik, živnostník, zakázkové zámečnictví
16. Ivana Burešová Marková, živnostnice
17. Pavel Růžička, soudní zapisovatel
18. Karel Vlk, datový analytik
19. Aleš Vykydal, provozní ředitel
20. Václav Kareš, IT specialista
21. Filip Marvan, redaktor on-line magazínu
22. Petr Krešňák, technický ředitel
23. František Kettner, OSVČ, živnostník, vinař
24. Michal Verner, IT konzultant
25. Pavel Pospíšil, konstruktér
26. Richard Kába, analytik aplikační podpory
27. Vlastimil Švarc, OSVČ
28. Michal Hruška, OSVČ
29. Jan Rathouský, systémový administrátor
30. Petr Havelka, grafik
31. Daniel Šíma, student
32. Oldřich Duchoň, elektromontér, strojvedoucí
33. Karel Hütter, specialista IT
34. Tomáš Urbánek, projektant podzemních staveb

č. 3.Česká pirátská strana

1.  Dominika Poživilová Michailidu, výtvarnice
2.  Martin Shánil, aktivista iniciativy pro nepodmíněný základní příjem
3.  Václav Málek, programátor
4.  Daniel Prim, web developer
5.  Jiří Janečka, právník
6.  Jakub Ferus, ICT konzultant
7.  Milan Moravec, inspektor SOD
8.  Dominik Benda, zaměstnanec České pošty
9.  Lenka Kozlová, vychovatelka
10. Lucie Sejkorová, rodičovská dovolená
11. Petr Malínský, barman, majitel baru
12. Petr Čáp, student medicíny
13. Petra Němečková, dělník ve výrobě transfuzních technologií
14. Tomáš Murňák, softwarový operátor
15. Vladimír Hamral, zdravotník
16. Tomáš Dvořák, živnostník
17. Petr Koláček, vedoucí ve velkoobchodě
18. Petr Pohůnek, živnostník
19. Pavel Opatřil, zaměstnanec cestovní agentury
20. Vojtěch Vopařil, student
21. Jana Syrovátková, finanční konzultant, lektor
22. Milan Müller, řidič

č. 4.TOP 09

1.  Miroslav Kalousek, politik
2.  Helena Langšádlová, místopředsedkyně TOP 09
3.  Věra Kovářová, překladatelka, ředitelka obecně prospěšné spol.
4.  Nina Nováková, místostarostka Brandýsa nad Labem-Staré Boleslavi, středoškolský pedagog
5.  Jan Smutný, ředitel základní školy
6.  Petr Holeček, starosta Kralup nad Vltavou, učitel, skautský vedoucí
7.  Jan Pospíšil, místostarosta Kolína
8.  Patrik Brodan, místostarosta Berouna
9.  Lenka Mrzílková, starostka Neratovic, středoškolský pedagog
10. Petr Digrin, starosta Mníšku pod Brdy, člen správní rady Magdaléna, o.p.s.
11. Zdeněk Nováček, lékař záchranné služby, chirurg
12. Milan Schweigstill, zastupitel Mělníka, zástupce ředitele gymnázia
13. Rudolf Semanský, starosta Mukařova, místopředseda Mukařov-sko, o.s.
14. Marcela Říhová, místostarostka Milovic
15. Petr Vácha, psychoterapeut
16. Petr Štěpánek, starosta Petrovic, místopředseda SO Sedlčansko
17. Petr Soudek, zastupitel Kladna, výzkumný pracovník
18. Stanislav Dvořák, ředitel Kulturního a informačního centra
19. Věslav Michalik, starosta Dolních Břežan, fyzik
20. Jan Švácha, místostarosta Rakovníka
21. Jan Jakob, starosta Roztok
22. Dita Výborová, starostka Odoleny Vody
23. Radek Vystyd, zastupitel Dobříše, ředitel společnosti
24. Pavel Nechanický, radní Mladé Boleslavi, lékař
25. Jan Korol, IT manažer
26. Jiří Jelínek, starosta Načeradce, předseda kontrolního výboru MAS Blaník
27. Pavla Hlavsová, manažer, lektor mimoškolní výchovy
28. Jaroslav Suk, ředitel letecké přehlídky CIAF
29. Vojtěch Krauz, starosta Mečeříže, agronom, předseda MAS Mladoboleslavský venkov, o.p.s.
30. Jan Martínek, zastupitel Říčan, ředitel společnosti
31. Marek Velechovský, pedagog
32. Vladimír Vytiska, starosta Únětic, muzikant
33. Martin Doupovec, daňový poradce
34. Iveta Koulová, zastupitelka Unhoště, stavební inženýrka

č. 5.HLAVU VZHŮRU - volební blok

1.  Jana Bobošíková, manažerka
2.  Petr Jančura, podnikatel
3.  Olga Zubová, podnikatelka
4.  Luděk Kvapil, starosta Kmetiněvsi
5.  Marek Kukrle, radní Prahy 5
6.  Aleš Temr, vedoucí odboru investic
7.  Eduard Patera, automobilový závodník
8.  Pavel Havránek, IT konzultant, zastupitel Ptic
9.  Ivo Švajner, speciální pedagog
10. Václav Chudoba, podnikatel
11. Ivana Duková, středoškolská učitelka
12. Eva Morávková, podnikatelka
13. Petr Jůza, podnikatel
14. Alexandr Mezei, servisní technik kolejových vozidel
15. Miroslav Svoboda, živnostník
16. Ronald Hilmar, fotograf
17. Peter Ďatko, podnikatel, hudebník
18. Ladislav Čepelák, projektant
19. Petr Smetana, řidič
20. Petr Valeš, interní auditor
21. Monika Smočková, učitelka
22. Jaroslav Půbal, řidič
23. Terezie Dvořáková, opatrovnice
24. Blanka Řenčová, strážnice Městské policie hl. města Prahy
25. Martina Přenosilová, podnikatelka
26. František Červenka, publicista
27. Stanislav Beneš, obchodník
28. Lenka Šišková, manažerka
29. Petr Nagy, podnikatel
30. Barbora Veselá, zdravotnice
31. Pavel Veverka, vedoucí prodejny
32. Ondřej Bacovský, ředitel domu s pečovatelskou službou
33. Denisa Kolaříková Haklová, v domácnosti
34. Vít Caran, obchodník

č. 6.Občanská demokratická strana

1.  Petr Bendl, strojní inženýr
2.  Adolf Beznoska, náměstek primátora Mladé Boleslavi, pedagog
3.  Miroslav Bernášek, náměstek primátora Kladna 
4.  Tomáš Hrodek, místostarosta Neratovic
5.  Pavel Bohatec, zaměstnanec MZE
6.  Jan Skopeček, ekonom, vysokoškolský pedagog, předseda Kontrolního výboru Středočeského kraje
7.  Martin Kupka, starosta Líbeznice
8.  Michael Pánek, starosta Dobřichovic, spolumajitel ROCK CAFÉ
9.  Zdeněk Nejdl, starosta Rakovníka
10. Cecilie Pajkrtová, starostka Sadské
11. Václav Calta, ředitel teplárenské společnosti
12. Martin Smetana, soukromý podnikatel
13. Dana Eklová, podnikatelka, zahradní architektka, místopředsedkyně Rady České televize
14. Eva Štíbrová, oční lékařka
15. Petr Mach, poradce ministra obrany
16. Jiří Havelka, starosta Lysé nad Labem
17. Jaroslav Král, starosta Benátek nad Jizerou
18. Andrea Brožková, místostarostka Uhlířských Janovic
19. Petr Fára, ředitel realitní kanceláře
20. Tomáš Havlíček, ředitel sekce investiční
21. Libor Lesák, místostarosta Kralup nad Vltavou
22. Václav Haifler, SŽDC, náměstek přednosty provozního obvodu
23. Tomáš Vaněk, vědecký pracovník
24. Petr Paták, pedagog
25. Pavel Pavlík, ředitel společnosti
26. Kateřina Blažková, právnička
27. Karel Šebek, místostarosta Neveklova
28. Ladislav Kutík, trenér basketbalu v důchodu
29. Josef Vynikal, místostarosta Dolního Bousova 
30. Petr Lang, radní Dolních Břežan, elektroinženýr
31. Luděk Palek, plánovací a rozpočtový analytik
32. Kateřina Zusková, starostka Nižboru 
33. Jaromír Šimonek, starosta Lobče, podnikatel
34. Jiří Vrana, oblastní manažer

č. 7.Romská demokratická strana

1.  Emil Horvát, podnikatel
2.  Dezidér Balog, recepční

č. 9.politické hnutí Změna

1.  Tomáš Tožička, vedoucí rozvojových projektů a osvěty
2.  Daniela Göttelová, místostarostka Černošic, předsedkyně o.s. Spolu
3.  Jiří Bartoš, učitel, starosta Koněprus, předseda o.s. S.O.W.A
4.  Barbora Seifertová, grantový manažer
5.  Jan Tamáš, IT konzultant, předseda Humanistické strany, odborný lektor
6.  Helena Pejšová, důchodkyně, organizátorka akcí zaměřených na zdravý životní styl, spolupracovník Klíčového hnutí
7.  Jan Kořista, překladatel - tlumočník, zastupitel Lysé nad Labem
8.  Táňa Bednářová, koordinátorka projektů zahraniční rozvojové spolupráce, členka hnutí Svět bez válek a násilí
9.  Roman Klein , architekt, podnikatel, člen rady Purkrabka o.s.
10. Daniela Cachová, učitelka, lektorka, členka Humanistické organizace pro lidský rozvoj, členka o.s. Komunita pro lidi a rozvoj
11. Jiří Janovský, ředitel mateřské školy
12. Lucie Tamášová, vedoucí E-shopu s Montessori pomůckami
13. Karel Čihák, učitel, hudebník, zastupitel města Dobříš
14. Hana Konopová, OSVČ, spolupracovník Klíčového hnutí
15. Miloš Kavalír, organizátor společenských akcí
16. Jana Klápová, podnikatelka
17. Mojmír Koščo, farmář
18. Markéta Bidlová, překladatelka
19. Martin Konopm, student, spolupracovník Klíčového hnutí
20. Iva Barešová, podnikatelka, spolupracovník Klíčového hnutí
21. Daniel Kyselka, student
22. Ivana Smítková, OSVČ
23. Růžena Kohoutková, studentka
24. Miloslava Chalupová , administrativní pracovnice
25. Šárka Nová, výživová poradkyně
26. Jitka Bartošová, učitelka - speciální pedagog, spolupracovník Klíčového hnutí
27. Blanka Tauberová, vedoucí knihovny, spolupracovník Klíčového hnutí
28. Martina Berdychová, předsedkyně Asociace NNO v ČR
29. Anita Bayerlová, absolventka
30. Jaroslava Bednářová , projektant vodohospodářských staveb
31. Petra Duhajská, nezávislá kosmetická poradkyně
32. Iva Chaloupková, důchodkyně
33. Jitka Mašková, ředitelka banky, spolupracovník Klíčového hnutí
34. Marcela Mikešová, studentka

č. 10.Strana soukromníků České republiky

1.  Rudolf Baránek, místopředseda SsČR
2.  Jan Staněk, OSVČ, majitel hotelu
3.  Michal Kopecký, majitel televizní a reklamní společnosti
4.  Eva Ježek, sázavská mlynářka a hospodská
5.  Jaroslav Chochole, předseda Společenství pekařů a mlynářů ČR
6.  Michal Kraus, OSVČ, mistr ČR v házené
7.  Jaroslav Šperl, živnostník
8.  Josef Knap, OSVČ, inženýrská činnost
9.  Tomáš Müller, manager letového provozu
10. Josef Krejča, OSVČ, plochodrážní závodník
11. Kristina Valterová, student, posázavský patriot
12. Michal Naimann, bankéř, mistr ČR v házené
13. Václav Suchý, OSVČ, služby
14. Karel Janeček, vývojář IT
15. Eva Holečková, tajemnice Společenství autodopravců Č a M
16. Kamil Ondroušek, manager Společenství autodopravců Č a M
17. Michal Kopřiva, OSVČ, inženýrská činnost
18. František Fišer, majitel autoškoly
19. Jan Valášek, vedoucí směny v tiskárně
20. Jiří Hemer, OSVČ, soukromý detektiv
21. Tomáš Bureš , dopravní pilot
22. Martin Sedláček, státní úředník
23. Miroslav Dřevíkovský, státní úředník
24. Radek Kincl, majitel pneuservisu
25. Šárka Havelková, OSVČ, pedikúra
26. Václav Valečka, předseda Asociace nezávislých expertů
27. Hana Rezlerová, OSVČ, služby
28. Petr Cihelka, manager nákladní dopravy SAČM
29. Vladimír Valdecký, soudní znalec v oboru kybernetika
30. Martin Fišer, majitel autoškoly
31. Renata Sedláčková, kuchařka
32. Petr Makrlík, zámečník
33. Karel Plocek, OSVČ, hudba, průvodce
34. Roman Dydňanský, elektromechanik

č. 11.KDU-ČSL

1.  Ivan Gabal, sociolog, ředitel a jednatel výzkumné a analytické společnosti GAC
2.  Miroslav Rovenský, pedagog, stálý člen Akademie für alte Musik Berlín, hornista, držitel mnoha mezinárodních ocenění, zastupitel města Mnichovice
3.  Karel Kroupa, místostarosta Vlašimi od roku 2002
4.  Josef Vacek, odborný asistent, bývalý starosta města Příbrami
5.  Václav Navrátil, lékař, přednosta oddělení dětské chirurgie v Kolíně
6.  Alexandra Alvarová, novinářka, fotografka, blogerka, autorka televizních scénářů a odborných textů v oblasti IT
7.  Jan Vojtěch Binder, IT expert, specialista na IT audit
8.  Daniel Průša, pojišťovací makléř, podnikatel, odborný poradce při vývoji software pro pojišťovací zprostředkovatele, lektor počítačové gramotnosti
9.  Vladimír Dupal, hlavní účetní, ekonom
10. Josef Janeček, lékař, stomatolog
11. Alena Šeligová, starostka obce Konětopy
12. František Klabík, stavební technik, podnikatel
13. Vlasta Roubíková, místostarostka obce Petrovice
14. Jaroslav Polák, vedoucí vědecký pracovník
15. Karel Koubský, technický poradce
16. Martin Klementm, terapeut v terapeutické komunitě zaměřené pro osoby s diagnózou porucha osobnosti, a terapeut v soukromé praxi
17. Hana Machálková, finanční referentka
18. Marie Hošková, ředitelka DPS Žebrák
19. Miroslav Novák, podnikatel, truhlář
20. Marie Vacková, porodní asistentka
21. René Piták, soudní znalec
22. Marek Drechsler, vedoucí pilařského provozu
23. Karel Sova, jednatel firmy zajišťující komunální služby pro město Kolín
24. Silvia Rovenská, pedagog
25. Pavla Vondrášková, referentka ve státní správě
26. Bedřich Pěkný, právník odboru kultury Krajského úřadu SK
27. Jan Růžička, vedoucí střediska výživy a ochrany rostlin
28. Jiří Jindra, informatik
29. Antonín Brzoň, obchodní zástupce
30. Marie Kubínová, textilní technolog
31. Lucie Kašparová, operátorka call centra
32. Miloslava Čábelková, účetní, zastupitelka obce Krakovany, kronikářka obce
33. Miroslava Musilová, ekonom
34. David Hlavinka, autorizovaný stavební technik v oboru pozemní stavby

č. 13.Suverenita - Strana zdravého rozumu

1.  Petr Hannig, předseda strany, hudební skladatel a vydavatel
2.  Jiří Somberg, chirurg, vedoucí lékař nestátního lékařského zařízení
3.  Jiří Janů, ředitel střední školy
4.  Martin Bartoš, podnikatel
5.  Jakub Vaněk, stavební inženýr
6.  Václav Pomma, středoškolský učitel
7.  Roman Málek, strážník městské policie
8.  Eliška Francová, živnostník
9.  Václav Mlejnský, velitel jednotky hasičů
10. Pavel Borkovec, manažer
11. Jana Vysoká, ekonom
12. Václav Pivoňka, kovář
13. Monika Kučerová, administrativní pracovnice
14. Hana Pužmanová, živnostník
15. Ivana Tománková, pracovnice ve zdravotnictví
16. Andrea Čápová, spolumajitelka firmy
17. Jindřich Fritsch, muzikoterapeut, kapelník
18. Jiří , živnostník
19. Jana Nováková, optometristka
20. Ivana Jeřábková, živnostník
21. Michaela Pařízková, živnostník
22. Irena Dočkalová, živnostník
23. Jaroslav Kozák, důchodce
24. Jan Čížek, obráběč kovů
25. Lenka Jandová, poštovní doručovatelka
26. Jana Špačková, živnostník
27. Iveta Ksandrová, vedoucí prodejny
28. Martina Hvězdová, živnostník
29. Miroslava Barešová, živnostník
30. Jaroslav Burian, projektový manažer
31. Helena Pištěková, živnostník
32. Hana Křenková, živnostník
33. Jaroslava Kaňková, prodavačka
34. Karel Axamit, živnostník

č. 14.Aktiv nezávislých občanů

1. Vladimír Stehlík, důchodce
2. Jiřina Černá, důchodkyně
3. Dušan Novák, technik
4. Václav Šíd, důchodce
5. Michal Sivák, OSVČ

č. 15.Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

1.  Miloš Adamec, lékař
2.  František Koníček, ekonom, t.č. ministr práce a sociálních věcí
3.  Stanislava Tůmová, podnikatelka - obor stavebnictví
4.  Anna Čurdová, učitelka
5.  Alexandra Rudyšarová, právník, t.č. náměstek ministra
6.  Martin Švagr, lékař
7.  Vladimír Války, diplomat
8.  František Zeman, invalidní důchodce
9.  Martin Ludvík, soukromý podnikatel
10. Jiří Seidl, důchodce
11. Ladislav Košťák, bankovní úředník-ředitel pobočky
12. Jana Čížkovská, manager bezpečnostních služeb
13. Veronika Málková, obchodní manager
14. Radomír Melíšek, podnikatel
15. Tomáš Kalousek, projektový manager
16. Ladislav Jaroš, ekonom
17. Ilona Motyčková, spojová manipulantka
18. Miroslav Králík, starosta obce Pohoří
19. Jan Chvála, manager servisu
20. Roman Dušek, řidič
21. Ivan Doležal, invalidní důchodce
22. Vladimír Stojanovič, obchodní manager v oblasti financování
23. Jaromír Lichý, jednatel společnosti
24. Petr Vaněk, gastronomie - kuchař
25. Milan Fiala, spolumajitel realitní společnosti
26. Petr Cais, soukromý podnikatel
27. Miroslav Karel, ekonom
28. Dušan Andrle, ředitel společnosti
29. Jiří Morstein, soukromý podnikatel
30. Irena Moudrá, soukromá podnikatelka
31. Jana Jelínková, finanční pracovnice
32. Vladimír Endršt, kovomodelář
33. Jiří Neuwirth, prodavač, opravář
34. Pavel Jánský, investor

č. 17.Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1.  Tomio Okamura, senátor, předseda hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury
2.  Marek Černoch, pilot dopravních letadel, lektor výuky dopravních pilotů, manažer
3.  Georgi Bidenko, ředitel ekologické firmy
4.  Roman Škrabánek, ekonom, prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
5.  Marta Bělková, diplomovaný záchranář
6.  Marta Vávrová, OSVČ, odborná asistentka UK
7.  Milan Press, biochemik
8.  Jiří Kobza, diplomat
9.  Martina Karlíčková, asistentka obchodu
10. Petra Miková, manažerka nákupu
11. Daniela Šmídová, manažerka
12. Jiří Šťáva, vedoucí projekce
13. Světlana Glaserová, předsedkyně občanského sdružení Společná obrana
14. Petr Pikeš, veterinární lékař
15. Jana Mandlíková, účetní
16. Jiří Baránek, technicko - obchodní zástupce
17. Eliška Velechovská, manažerka
18. Michal Potůček, stomatolog
19. Eva Javůrková, fotografka
20. Lenka Centeková, recepční
21. Martina Šoltysová, právník
22. Miroslav Svítek, skladník
23. Jiřina Šťastná, ekonomka
24. Radek Rozvoral, zastupitel obce Všechlapy
25. Luděk Stedile, řidič
26. Alena Černochová, ekonomka
27. Miloslav Moravec, směnový mistr
28. Pavel Mandlík, manažer
29. Miroslav Hulicius, technický pracovník České televize
30. Alena Pařízková, programátorka podnikových systémů
31. Ivan Závorka, obchodní manažer
32. Jiří Řezáč, technik
33. Robert Chmel, řidič
34. Josef Novák, živnostník

č. 18.Dělnická strana sociální spravedlnosti

1.  Svatopluk Černý, živnostník
2.  Milan Soukup, technický pracovník
3.  Rudolf Šmucr, důchodce - bývalý poslanec PSP ČR
4.  Alena Poláčková, numeroložka
5.  Robert Kunc, lékař
6.  Aleš Jánský , razič
7.  Jaroslav Dupák, karosář
8.  Jiří Korndörfer, dělník
9.  Renáta Geyerová, výpočetní technička
10. Josef Kapek, technolog
11. Robert Dostál, živnostník
12. Helena Vostrá, dělnice
13. Tomáš Franěk, živnostník
14. Luboš Hořejš, topenář
15. Martin Malý, živnostník
16. Jan Landa, elektrotechnik
17. Vladimír Kern, invalidní důchodce
18. Monika Štanglová, poštovní doručovatelka
19. Robert Dvořák, řidič
20. Jan Poláček, živnostník
21. Roman Dostál, student
22. Jaroslav Kop, vedoucí pracovník
23. Simona Pejsarová, prodavačka
24. Jiří Kubík, podnikatel
25. Radim Mlejnek, programátor
26. Tomáš Kotlář, zámečník - svářeč
27. Martin Niesner, seřizovač strojů
28. Miloslav Kočička, řidič
29. Jaroslav Hloušek, důchodce
30. Petr Krček, čalouník
31. Petr Kastely, výhybkář
32. Ivan Svatý, podnikatel
33. Božena Heřmanová, dělnice
34. Petr Stárka, dělník

č. 20.ANO 2011

1.  Jaroslava Jermanová, manažerka
2.  Kristýna Zelienková, OSVČ
3.  Stanislav Berkovec, novinář
4.  Pavel Čihák, finanční ředitel
5.  Ivana Dobešová, ředitelka střední školy
6.  František Petrtýl, viceprezident FK Mladá Boleslav
7.  Libuše Švábová, podnikatelka
8.  Milan Pour, analytik
9.  Regina Davídková, ekonomka
10. Jiří Landa, lékař
11. Dana Chmelová, podnikatelka
12. Martin Rubeš, vedoucí organizace a informačních technologií
13. Miloš Babiš, podnikatel
14. Martin Petr, manažer řízení jakosti
15. Ivan Heidler, lékař
16. František Martínek, podnikatel
17. Canka Zemanová Poledníčková, podnikatelka
18. Bohumil Stibal, ředitel
19. Radek Moulis, tajemník MÚ Velvary
20. Věra Kresslová, ředitelka mateřské školky
21. Zdeněk Helich, podnikatel
22. Přemysl Mališ, stavbyvedoucí
23. Jiří Haspeklo, manažer
24. Martin Vácha, lékař
25. Josef Bonaventura, ředitel
26. Martin Haushalter, podnikatel
27. Jakub Starý, specialista kontrolor
28. Jiří Konáš, lékař
29. Jozef Králik, ředitel
30. Jiří Flek, OSVČ
31. Viktor Dlouhý, pojišťovací zprostředkovatel
32. Jiří Klán, podnikatel
33. Jaroslav Sýkora, důchodce

č. 21.Komunistická strana Čech a Moravy

1.  Stanislav Grospič, právník
2.  Miloslava Vostrá, ekonomka
3.  Jan Klán, sociolog
4.  Josef Vondrášek, starosta obce Rožmitál pod Třemšínem
5.  Ivan Cinka, zástupce šéfredaktora Haló novin
6.  Zdeněk Milata, vychovatel vězeňské služby
7.  Stanislav Hejduk, technolog
8.  Pavel Posolda, podnikatel
9.  Luboš Kudrna, veterinární lékař
10. Šárka Kubelková, vychovatelka
11. Dušan Demko, horník
12. Pavel Hubený, člen Rady Středočeského kraje
13. Josef Hála, starosta obce Jince
14. Zdeněk Štefek, člen Rady Středočeského kraje
15. Lenka Jíchová, ošetřovatelka
16. Tereza Čechová Humpolcová, učitelka
17. Bohumil Franta, vedoucí stavebnin
18. Ondřej Kazík, student
19. Jaroslav Svoboda, zdravotní bratr
20. Jana Šedivá Krulišová, sportovní masérka
21. Ondřej Hofmann, tajemník Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Rakovník
22. Dana Kopecká, učitelka
23. Kateřina Pavlíková, dělnice
24. Rudolf Fidler, městský strážník
25. Milan Havlíček, vydavatel a nakladatel
26. Václav Hlinka, učitel
27. Martin Krajdl, provozní technik
28. David Kváč, analytik
29. Petr Kvíz, finančník
30. Zuzana Nekovářová, předsedkyně Finančního výboru Zastupitelstva Středočeského kraje
31. Rudolf Peltan, předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Beroun
32. Michaela Růžková, laborantka
33. František Švarc, předseda Okresního výboru Komunistické strany Čech a Moravy Kolín
34. Richard Fakenberg, programátor

č. 22.LEV 21 - Národní socialisté

1.  Michaela Holinková Popková, šéfredaktorka
2.  Miroslav Němec, vysokoškolský učitel
3.  Ondřej Kosina, historik, politolog, středoškolský učitel
4.  Miroslav Josef Bezecný, odborník na dopravu, publicista
5.  Miloslava Lichterová, ekonomka
6.  Zdeněk Zachař, obchodní manažer
7.  Eva Kozlowská, obchodní manažerka
8.  Petr Kraus, důchodce
9.  Lucie Kunstová, fyzioterapeutka
10. Filip Mareš, drážní četař
11. Jana Laušmanová, obchodní manažerka
12. David Rössner, automechanik
13. Ondřej Holinka, realitní makléř
14. Michal Tomek, OSVČ
15. Olga Tovarová, zahradnice
16. Petr Cajkář, obchodní konzultant
17. Robert Kudlík, živnostník ve stavebnictví
18. Tomáš Hink, technik
19. Eva Vítková, administrativní pracovnice
20. Jan Parastiuk, řidič
21. Lukáš Bouma, dělník ve Škoda auto a.s.
22. Katarína Pfeiferová, zdravotní sestra
23. Zdeněk Černohorský, student VŠ
24. Milada Lhotáková, pokladní
25. Zdeněk Čermák, důchodce
26. Lukáš Walter, umělecký truhlář
27. Luboš Pokorný, ředitel reklamní agentury
28. Andrea Novotná, studentka
29. Zdeněk Havránek, OSVČ
30. Tomáš Vaverka, fotbalový trenér
31. Jakub Zimmer, číšník
32. Lada Marešová, podnikatelka
33. Libor Pařízek, mechanik
34. Martina Pochopová, OSVČ

č. 23.Strana zelených

1.  Václav Láska, advokát
2.  Jana Horáková, sociální pracovník, pedagog
3.  Tomáš Novák, provozovatel internetového obchodu
4.  Jana Zůnová, učitelka
5.  Jiří Čejka, místostarosta obce Semčice
6.  Lukáš Tůma, ředitel ekocentra
7.  Martin Robeš, specialista ve veřejné správě
8.  Irena Jančaříková, geoložka
9.  David Hynek, zámečník
10. Eva Češpivová, tlumočnice a lektorka cizích jazyků
11. Vladimír Vedral, projektový manažer
12. David Hradiský, marketing ve zdravotnictví
13. Martin Mach , starosta Mšena, ekonom
14. Klára Jirásková, lektorka cizích jazyků
15. Milan Sailer, ekonom
16. Jaroslav Staněk, vysokoškolský učitel
17. Zuzana Blažková, studentka doktorského programu
18. Peter Sýkora, ekologický zemědělec
19. Petr Tomáš, zdravotnický záchranář
20. Jana Krumpholcová, manažerka lesní školky
21. Tomáš Holeček, ředitel společnosti
22. Michal Karásek, produktový manažer-alternativní zdroje
23. Iva Kofroňová, vedoucí daňové kanceláře
24. Jan Dytrych, projektový manažer
25. Jan Jirka, finanční manažer o.s.
26. Anna Spěváčková, učitelka
27. Jiří Filip, muzejník
28. Marek Fajfr, učitel
29. Jitka Vlčková, umělecká historička
30. Zdeněk Jobánek, IT projektový manažer
31. Zdeněk Černovský, projektový manažer
32. Ivana Hrušová, právník
33. Václav Kadeřávek, konzultant a manažer zakázek
34. Petr Brabec, konzultant

č. 24.Koruna Česká

1.  Jaroslav Konečný, živnostník
2.  Svatopluk Novotný, podnikatel v oboru stavebnictví
3.  Jaromír Drvota, úředník samosprávy
4.  Jiří Loučka, obchodník
5.  Eva Krátká, právník
6.  Miroslav Vaněk, živnostník
7.  Jaroslav Kolbek, veřejná správa
8.  Petra Zapadlová, stomatolog
9.  Petr Nohel, univerzitní pracovník
10. Michal Bašus, živnostník
11. Luděk Dvorský, státní zaměstnanec
12. Vít Drnovec, číšník
13. Slavomír Mácha, středoškolský učitel
14. Lukáš Pavlík, státní zaměstnanec
15. Jan Kabíček, projektant
16. Pavel Procházka, invalidní důchodce
17. Jindřich Lipecký, penzista
18. Světlana Rathuská, úřednice
19. Jiří Šubrt, elektrikář
20. Milada Nováková Klokočníková, živnostník
21. Monika Šímovám, bez zaměstnání
22. Petr Žatečka, živnostník
23. Petr Smolík, projektant pozemních staveb
24. Stanislav Rakouš, soukromý zemědělec
25. Patrik Forman, řidič
26. Jakub Forman, vedoucí prodejny
27. Libor Staněk, instalatér
28. Martin Pelant, montážní dělník
29. Miroslav Lír, knihkupec