Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

CzechTrade

CzechTrade (www.czechtrade.cz) je státní agentura na podporu exportu, která se zaměřuje na podporu českých firem při pronikání na zahraniční trhy.  Jsme agentura s unikátními informacemi o světových trzích a širokou sítí zahraničních a regionálních kanceláří. Nabízíme individuální řešení pro úspěšný export klientů.

Agentura CzechTrade již více jak 10 let doprovází svými informačními, asistenčními a poradenskými službami české vývozce na zahraniční trhy. Hlavním přínosem nabízených služeb CzechTrade je usnadnění vstupu českých firem na mezinárodní trhy, včetně úspory jejich času a nákladů. CzechTrade má dnes 33 zahraničních kanceláří s působností v 35 zemích, které poskytují aktuální a ověřené informace z těchto teritorií, mapují obchodní příležitosti a nabízejí individuální asistenční služby pro váš úspěšný export.

Jedním ze zahraničních zastoupení agentury je také kancelář ve Stockholmu http://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet/evropa/svedsko/, která byla otevřena ve ve Stockholmu v lednu 2004.

Kontakt na CzechTrade ve Stockholmu:

Tel: +46 8 236 712
Email:info@czechtrade.se
Internet: http://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet/evropa/svedsko/, http://www.czechtrade.se/en/


CzechTrade Logo CZ