Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Pomoc a podpora českým firmám při jejich exportních a investičních záměrech ve světě

(Archivní článek, platnost skončena 31.07.2013.)

Poskytování kvalitních informací a služeb pro české firmy při jejich vstupu na zahraniční trhy je jednou z priorit české zahraniční služby. Kromě služeb, které poskytuje stát prostřednictvím zastupitelských úřadů a vládních agentur se postupně objevují i nabídky podobných služeb poskytovaných na komerční bázi. Takovou nabídku předkládá mimo jiné i firma CSI.

Czech Service International je aliancí předních českých soukromých společností v oblasti služeb (fúzí/akvizic, práva, pojištění, účetnictví/daní a marketingu), které spojily svoje síly za účelem aktivní pomoci a podpory českým firmám při jejich exportních a investičních záměrech ve světě. Czech Servis International představuje konkrétní pomoc všude tam, kde možnosti ekonomické diplomacie státu jsou omezené nebo končí.                  

Czech Servis International představuje komplexní světový servis ve více než 174 zemích světa opírající se o konkrétní podporu a pomoc více než 18.500 profesionálů, kteří jsou připraveni prostřednictvím koordinace Czech Service International zajistit úplný lokální servis služeb pro české podnikatele v zahraničí.

http://www.czech-service-international.com/