Konzulát České republiky v Sydney

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České úřady v Austrálii a na Novém Zélandu

Přehled českých zastoupení v oblasti Austrálie a Nového Zélandu.

AUSTRÁLIE

AUSTRALIAN CAPITAL TERRITORY
VELVYSLANECTVÍ ČR V CANBEŘE

Adresa: 8 Culgoa Circuit, O'Malley, Canberra
Telefon: 0061-2-62901386
Fax: 0061-2-62900006
e-mail:canberra@embassy.mzv.cz
Internet: www.mzv.cz/canberra


NOVÝ JIŽNÍ WALES
KONZULÁT ČR SYDNEY

Poštovní adresa: P.O. BOX 132, Vaucluse NSW 2030
Adresa: 169 Military Road, Dover Heights, Sydney, NSW 2030
Tel: 0061-2-9581 0111
Fax: 0061-2-9371 9635
e-mail: sydney@embassy.mzv.cz
Internet: www.mzv.cz/sydney
Úřední hodiny vízového a konzulárního oddělení:
úterý 9.00 - 11.30 hod. a 13.30 - 15.30 hod.
středa 9.00 - 11.30 hod.
čtvrtek 9.00 - 11.30 a 13.30 - 15.30 hod.


VIKTORIE
HONORÁRNÍ GENERÁLNÍ KONZULÁT ČR MELBOURNE

Adresa: Level 11, 500 Collins Street, Melbourne, VIC 3000
Tel: 0061-3-9629 6196
Fax: 0061-3-9629 1311
e-mail: melbourne@honorary.mzv.cz

 

QUEENSLAND
HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR BRISBANE

Adresa: Shop 6 "Wishard Square", 290 Newnham Road, QLD 4122 Wishard
PO BOX 6007
Tel: 0061-7-3343 9522
Fax: 0061-7-3343 4299
e-mail: brisbane@honorary.mzv.cz


ZÁPADNÍ AUSTRÁLIE
HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR PERTH

Adresa: 27 Virgilia Street, Duncraig, WA 6023
Tel: 0061-8-9246 7102
Fax: 0061-8-9246 7016
e-mail: perth@honorary.mzv.cz


JIŽNÍ AUSTRÁLIE
HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR ADELAIDE

Adresa: 70 Northumberland Street, Tusmore, Adelaide, SA 5065
Tel a fax: 0061-8-8331 0286
e-mail: adelaide@honorary.mzv.cz

 

TASMÁNIE
HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR HOBART

Adresa: 46 Horizon Drive, Sorell 7172, Hobart , TAS
Tel a fax: 0061- 3- 6269 3859
Email: hobart@honorary.mzv.cz

 

NOVÝ ZÉLAND

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR AUCKLAND
Adresa: Level 1, 110 Customs Street West, 1010 Auckland, New Zealand
Poštovní adresa:P.O.Box 106-740, 1010 Auckland, New Zealand
Tel: +64 9 306 5883 
Fax: +64 9 300 3197
e-mail: auckland@honorary.mzv.cz

 

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR QUEENSTOWN
Adresa: Level 2, 11-17 Church Street, 9300 Queenstown, New Zealand
Tel: +64 3 409 0960
E-mail: queenstown@honorary.mzv.cz