Konzulát České republiky v Sydney

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká škola bez hranic pořádá letní tábor

(Archivní článek, platnost skončena 01.05.2014 / 05:43.)

Česká škola bez hranic pořádá letní tábor v České republice pro děti českého původu, jež vyrůstají v zahraničí v termínu od 28. 7. 2013 do 4. 8. 2013.


Vážení,

dovolte, abychom Vás informovali, že Česká škola bez hranic, o.s. pořádá letní tábor pro děti v České republice, a to v termínu od 28. 7. 2013 do 4. 8. 2013.

Letní tábor ČŠBH se koná v ekologickém středisku města Olomouc – Sluňákov a je výjimečnou příležitostí, jak si děti českého původu, jež vyrůstají v zahraničí, mohou rozšířit své znalosti češtiny, poznat nové kamarády (pocházející z různých koutů světa a přitom hovořící česky!), naučit se nové hry, výtvarné techniky, písničky, básničky, pohádky a vše co k letnímu táboru patří.

Táborový program se zaměřuje na:

•    Rozvoj českého jazyka nenásilnou formou her (celotáborová hra)
•    Aktivity spojené s rozvojem jazyka, které jsou přizpůsobené speciálně dětem žijícím v zahraničí
•    Odborná pedagogická činnost vycházející z propracovaných metod pro tuto skupinu dětí

Tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Podrobné informace (jak se na tábor přihlásit, ceník, co s sebou, předchozí ročníky) naleznete na našich internetových stránkách http://csbh.cz/novinky/letni-tabor-slunakov-2013

Termín uzávěrky přihlášek je 30.4.2013

České školy bez hranic zajišťují výuku českého jazyka a českých reálií pro děti ve věku od 18 měsíců do 15 let za hranicemi ČR jako doplnění vzdělání, které děti českého původu získávají v zahraničních školách. Česká škola bez hranic vznikla v roce 2003 v Paříži. Od tohoto roku se model její výuky úspěšně rozšířil do dalších 8 evropských zemí. České školy bez hranic tak tvoří mezinárodní síť škol, které kromě Paříže působí rovněž v Londýně, Berlíně, Curychu, Mnichově, Bruselu, Ženevě a Drážďanech. Zároveň spolupracuje s dalšími výukovými centry z celého světa. Více informací o činnosti ČŠBH naleznete na www.csbh.cz

Dovolujeme si Vás touto cestou požádat o rozšíření informace mezi místní krajany.

Velmi děkujeme. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S pozdravem

Alžběta Kolumpeková

Kontaktní osoba:
Alžběta Kolumpeková
alzbeta.kolumpekova@csbh.cz

Česká škola bez hranic, o.s.
Tel.: +420 721 779 984
www.csbh.cz