Konzulát České republiky v Sydney

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Krteček v Sydney

Už je to tu, Krteček se právě vrátil z úspěšné cesty z Melbourne do Sydney. Konzulát proto srdečně zve hlavně ty nejmenší na sobotu 3.listopadu 2012 od 15h na slavnostní zahájení výstavy ilustrací Zdeňka Milera s oblíbeným hrdinou do Goethe Institutu.

Děti budou mít k dispozici hrací koutek s puzzle, plyšáky, dřevěnými hračkami, knížkami a omalovánkami, které se spolu s dětskými kresbami stanou součástí výstavy. Na programu je i promítání Krtečkova dobrodružství. Na všechny čeká tradiční české občerstvení z vyhlášené pekárny Heart of Europe.

Výstavu v Goethe Institutu ( 90 Ocean Street, Woolahra) si můžete prohlédnout následující dny od 3.do 16.listopadu 2012:  od pondělí do pátku  9-17h a o víkendech 10 – 16h.

Potom se výstava přesune do Sokola Sydney.

Konzulát ČR v Sydney ve spolupráci s Albatros media, Moravskou Ústřednou Brno, Detoa a Dino Toys vyhlásil výtvarnou soutěž pro děti do 9 let nazvanou:

Krtek v Austrálii a na Novém Zélandu

 

12 nejzdařilejších prací odměníme knihami a hračkami s motivy Krtečka. Vítány jsou i soubory prací z Českých škol.

Výtvarná dílka spolu se jménem, věkem dítěte a adresou nám prosím zasílejte na adresu Konzulátu ČR v Sydney P.O.Box 132, 2030 Vaucluse, NSW do 12.12.2012.

Podívejte se, jak se měl Krtek dobře u dětí z České školy v Melbourne. Konzulát děkuje paní Zuzaně Vasitchové za vynikající organizaci výstavy a množství doplňkových aktivit.

Galerie


Melbourne Krtek