Velvyslanectví České republiky v Taškentu

česky  по-русски  o'zbekcha 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanec Pejcha u českých firem na CAITME 2012

Kdy: 13.09.2012

Mgr. Hynek Pejcha, který se dne 11. září 2012 oficiálně ujal výkonu funkce mimořádného a zplnomocněného velvyslance České republiky v Republice Uzbekistán, se ihned chopil též svých povinností v oblasti ekonomické diplomacie ČR

Ve dnech 12. – 14. září 2012 uspořádala společnost ITE Uzbekistan v Taškentu 7. ročník mezinárodní výstavy strojů a zařízení pro textilní průmysl CAITME 2012, které se zúčastnily české firmy. Velvyslanec Hynek Pejcha na výstavě jednal s P. Eliášem, představitelem firmy Anita,výrobce průmyslových šicích a vyšívacích strojů, řezací a stříhací techniky pro oděvní a textilní průmysl s obchodní značkou GARUDAN.

Dále za účasti Oldřicha Wachtla, ekonomického diplomata velvyslanectví ČR jednal s Vladimírem Procházkou, představitelem firmy NOVIBRA – výrobce komponent pro textilní stroje. České firmy se výstavy účastní pravidelně. Mají v Uzbekistánu stálé obchodní zástupce a co je důležité, mají zde zajištěn trvalý technický servis pro svá zařízení, dodávaná pro textilní, oděvní, ale také pro stále více dynamicky se rozvíjející uzbecký obuvnický průmysl.

galerie


CAITME 2012