Velvyslanectví České republiky v Taškentu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Soutěž o 100 telpaků a výlet do Uzbekistánu

Kdy: 01.08.2012 - 31.08.2012, Kde: ČR

21. výročí nezávislosti Uzbekistánu bude připomenuto i v České republice. Jeden z nejznámějších českých výrobců společnost Plzeňský prazdroj a.s., exportující české pivo do více než 50 zemí světa, vyhlásila na území ČR unikátní soutěž. Každý, kdo si v srpnu 2012 koupí české pivo Fénix, uschová si českou účtenku, ve které je vyznačeno, že se jedná o nákup piva Fénix, a zaregistruje se ten stejný den na webové stránce www.fenixinspiration.cz/uzbekistan nebo www.facebook.com/fenixinspiration, se zařadí do soutěže, ve které až 100 výherců získá uzbeckou pokrývku hlavy telpak. Soutěžící, kteří budou mít svou e-mailovou adresu v soutěžním pořadí nejčastěji, získá speciální cenu, která bude teprve oznámena. Dále každá 100. e-mailová adresa v soutěžním pořadí bude zařazena do finále. Všichni soutěžící postupující do finále obdrží přesně na uzbecký Den nezávislosti 1. 9. 2012 v 8:00 hodin českého času e-mail s jednoduchou otázkou. Soutěžící, který na tuto otázku odpoví jako první správně a zároveň přiloží do e-mailu scan či fotku účtenky, se stane výhercem hlavní ceny, kterou je dvoutýdenní výlet do Uzbekistánu pro 4 osoby.

Velká srpnová soutěž o zájezd do Uzbekistánu

Ceny:

Vyhrajte výlet do Uzbekistánu na 2 týdny pro sebe a tři přátele, nebo jednu ze 100 středoasijských pokrývek hlavy telpak.

Postup:

1. Kupte si pivo Fénix od 1. 8. do 31. 8. 2012
2. Vyfoťte nebo naskenujte si svoji účtenku, na které je nákup piva Fénix uveden
3. Ve stejný den přidejte svůj e-mail na www.facebook.com/fenixinspiration nebo www.fenixinspiration.cz/uzbekistan.

 

Výhra – výlet do Uzbekistánu:

Do superfinále o výlet do Uzbekistánu pro sebe a tři kamarády postupuje každý stý soutěžící v pořadí, v jakém se zapojil do soutěže, a který splnil podmínky soutěže. Soutěž končí 31. 8. ve 0:00. V Den nezávislosti Uzbekistánu, tzn. 1. 9. 2012 v 8:00 hodin středoevropského času superfinalisti obdrží e-mail s jednoduchou otázkou. Soutěžící, který na tuto otázku odpoví jako první správně, vyhrává výlet do Uzbekistánu pro sebe a své tři kamarády. Soutěžící musí do mailu přiložit scan či fotku účtenky.

 

Výhra telpak:

Každý týden je rozdáváno 20 telpaků. Výhercem se stane soutěžící, který za daný týden bude 50., 150., 250., … až 1950. v pořadí. Výherci budou kontaktováni e-mailem vždy po konci soutěžního týdne v pondělí. Soutěžící mají týden na reakci, tzn. na odeslání kontaktních údajů, kam jim budou ceny odeslány. V případě, že soutěžící nebude reagovat do 5ti pracovních dní, vyhraje cenu vždy osoba následující v pořadí za ním. Každý soutěžící se do soutěže může zapojit vícekrát, podle toho, kolik účtenek za pivo Fénix má, maximálně však jednou denně.

Soutěžící ale může získat více hlasů v pořadí tím, že pozve své kamarády pomocí unikátního odkazu (linku), který získá při zapojení se do soutěže. Za každého přidaného kamaráda získává jeden hlas v pořadí.

Speciální cena:

Ten, kdo se do soutěže zapojí nejvícekrát, vyhraje speciální cenu.

Detailní pravidla soutěže najdete na webové stránce http://www.fenixinspiration.cz/uzbekistan/uzbekistan_pravidla_souteze.pdf

Případné otázky k soutěži posílejte na info@fenixinspiration.cz