Velvyslanectví České republiky v Taškentu

česky  по-русски  o'zbekcha 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Teritoriální setkání věnované Uzbekistánu

Kdy: 07.08.2012, Kde: Praha

7. srpna 2012 proběhlo v sídle národního výboru Mezinárodní obchodní komory v České republice (ICC) teritoriální setkání věnované Uzbekistánu. Akce byla určena českým exportérům, importérům či investorům. Cílem setkání bylo především představit nově jmenovaného velvyslance ČR v Uzbekistánu Hynka Pejchu (na snímku), diskutovat o aktuálních podmínkách podnikání v Uzbekistánu a přiblížit obchodní a investiční příležitosti v Uzbekistánu pro české společnosti.

Kromě nově jmenovaného velvyslance na setkání vystoupil Michal Mejstřík, předseda ICC ČR, Anvar Muminov, pracovník ekonomické sekce uzbecké ambasády pro Českou republiku v Berlíně, Denisa Provazníková, pracovnice Ministerstva průmyslu a obchodu, Milan Haruštiak, předseda Česko-uzbecké obchodní a průmyslové komory, Juraj Čiernik, pracovník Komerční banky a Lenka Klíchová, obchodní ředitelka Aero Trade a.s.

Teritoriální setkání věnující se, z hlediska exportérů, zajímavým zemím pořádá ICC ČR ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí a Ministerstvem průmyslu a obchodu .

Fotografie z akce najdete zde.

Zdroj: ICC