Velvyslanectví České republiky v Taškentu

česky  по-русски  o'zbekcha 

rozšířené vyhledávání
czech_airlines
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace Českých aerolinií

Kdy: 30.05.2012, Kde: Taškent

Ve středu 30. května 2012 se na velvyslanectví ČR v Taškentu uskutečnila prezentace českého národního leteckého přepravce Českých aerolinií, které dosud v Uzbekistánu zastupovala společnost Travel System. Uzbecké ministerstvo vnějších ekonomických vztahů, investic a obchodu nyní zaregistrovalo oficiální zastoupení ČSA v Uzbekistánu, které bude v Taškentu otevřeno v nejbližší době.

 

Regionálním ředitelem prodeje ČSA pro Uzbekistán a Kazachstán byl jmenován Václav Šilhan a station manažerem zastoupení v Taškentu Azat Aytpaev. Oba dva během prezentace podrobně představili přítomným obchodním partnerům, zejména z řad cestovních kanceláří, služby, které ČSA poskytuje na lince Taškent - Praha. Marketingový ředitel ČSA pro státy SNS Marek Pavlica pak zaujal svým vystoupením o poskytovaných benefitech, včetně programu OK PLUS.

Marek Pavlica, Irina Karakhanova a Azat Aytpaev

V závěru prezentace bylo vylosováno několik výherců, kteří obdrželi věcné ceny. Hlavní výhru - letenku z Taškentu do Prahy a zpět - vyhrála Irina Karakhanova (na snímku uprostřed), ředitelka turistické firmy Navigator Tour.

Míša Nosková

Po prezentaci následovalo pozvání na raut spojený s kulturním vystoupením českých zpěváků Míšy Noskové, Zbyňka Drdy a Jarka Šimka a národního umělce Uzbekistánu Mansura Tašmatova.

Zbyněk Drda Mansur Tashmatov