Velvyslanectví České republiky v Taškentu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Soutěž fotografií s Rozvojovými cíli tisíciletí

Kdy: 09.09.2012 - 20.09.2012

V rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR byla z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí ČR podpořena fotosoutěž na téma Rozvojové cíle tisíciletí. Každý soutěžící může do 20. září 2012 poslat 1-3 fotografie, a to na mail rozvojovka.soutez@clovekvtisni.cz. Každá zaslaná fotografie musí obsahovat v přiloženém word dokumentu popisek se jménem autora, místem pořízení a krátkým komentářem, jak se fotka týká konkrétního rozvojového cíle tisíciletí.

Vítězné fotografie budou vyhlášeny 24. září 2012. Všechny soutěžní fotografie se krátce po zaslání na uvedený e-mail objeví na facebookové stránce www.facebook.com/Rozvojovka ve fotogalerii s názvem Fotografie s Rozvojovými cíli tisíciletí, kde každý může hlasovat.

Tři fotografie, které budou  24. září ve 12:00 nejvíce oblíbené, budou oceněny. Každý autor může vyhrát pouze jednu cenu:

1. cena: skleněná designová karafa na vodu s africkým motivem, férové tričko z BIO bavlny ke kampani Cena vody, africká taška a šperk z obchůdku www.nama.cz

2. cena: férové tričko z BIO bavlny ke kampani Cena vody, africký šperk z obchůdku www.nama.cz

3. cena: férové tričko z BIO bavlny ke kampani Cena vody

Sledovat přihlášené fotografie můžete i ve fotogalerii.

Podmínkou soutěže je, že autor souhlasí s publikací fotografie na facebooku a stránkách www.rozvojovka.cz a www.hedvabnastezka.cz. Soutěž vznikla ve spolupráci s portálem Hedvábná stezkav rámci kampaně Cena vody.