Velvyslanectví České republiky v Taškentu

podnikatelska_mise
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Reportáž z úspěšně realizované podnikatelské mise do Uzbekistánu v roce 2013

Velvyslanectví ČR v Taškentu přináší snímky z úspěšně realizované podnikatelské mise a česko – uzbeckého business fóra ve dnech 29.10. – 30.10.2013 (fotografie v příloze) a těší se na další spolupráci s jejími českými a uzbeckými účastníky, kterým přeje pevné zdraví, štěstí a úspěchy v podnikání v r. 2014.

Podnikatelská mise, uskutečněná do Taškentupři příležitosti 7. Mezinárodní průmyslové výstavy a Kooperační burzy během 7. zasedání česko-uzbecké Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědeckotechnickou spolupráci (MVK), umožnila prezentaci českých firem, jejich výrobků a služeb uzbeckým partnerům z oblasti obchodu, průmyslu, energetiky, dopravy, farmacie a zemědělství. Konkrétně byly projednány nabídky zpstupců českých firem: AeroTrade, ALTA, PRAGOIMEX, ŠKODA Electric, ŠKODA Vagonka, VEBA, Eriell Corporation, FANS, Janzen, MARC CZ, ZVU POTEZ, MERKAT 2000, LAC, Paper Mill Holding, SYNECTA Praha, REVENT Praha, SEVAPHARMA, THOMAS Praha, ŠKODA AUTO, T-Machinery, Ferrit, UNEX, VÍTKOVICE Machinery Group, VEBA, XONA.

Aktivními účastníky business fóra se stali také zástupci ČEB, EGAP, MPaO ČR, MD ČR, MMR ČR, MZe ČR a MZV ČR, kteří byli členy oficiální delegace na 7. zasedání česko – uzbecké MVK. Poděkování za organizační zajištění účasti podnikatelských subjektů z ČR patří Komoře pro hospodářské styky se státy SNS a také upřímné poděkování uzbecké agentuře  UzInfoInvestza organizační zajištění business-fora na vysoké profesionální úrovni.

Galerie


podnikatelska_mise