Velvyslanectví České republiky v Tel Avivu

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Czech Spa Workshop

(Archivní článek, platnost skončena 03.12.2013 / 10:36.)

Kdy: 14.03.2011 10:00 - 14:00, Kde: 23 Zeitlin, Tel Aviv

Česká republika organizuje sérii presentací pod názvem České lázenské dny. V rámci této akce mají české lázně a lázenská zařízení možnost navázat obchodní spolupráci s místními cestovními kancelářemi a tour operátory. Cílem je propagovat Českou republiku jako zajímavou destinaci pro lázeňskou turistiku.

INVITATION

Dne 14. března 2011 se v Izraeli uskutečnil ve spolupráci agentury Czechtourism a ZÚ Tel Aviv lázeňský workshop zaměřený na propagaci české incomingové turistiky, respektive na léčebné a odpočinkové pobyty v České republice.

Workshopu se zúčastnilo kolem patnácti zdejších tour operátorů specializujících se na lázeňskou turistiku, „domácí" sestavu pak doplnili zástupci zdejší novinářské obce, členové Israeli-Czech Chamber of Commerce and Industry a pár čestných hostů.

Po úvodním bloku z dílny Czechtourism, který byl zasvěcen presentaci České republiky a českého lázeňství, následovala individuální jednání izraelských účastníků se zástupci českých lázeňských zařízení. Za Českou republiku byli přítomny následující subjekty: Lázně Jáchymov, Spa Hotel Bellevue - Tlapák, Royal Spa, Marien Kur & Spa Hotels a cestovní kancelář (se zaměřením na ruskojazyčnou klientelu) Empire Spa Travel. Na závěr byly vylosovány ceny pro izraelské hosty, bez výjimky se jednalo o poukazy na pobyt v jednotlivých lázeňských zařízeních, jež věnovaly zúčastněné CZ firmy.

přílohy

Invitation.pdf 406 KB PDF (Acrobat dokument) 4.6.2012

galerie


Czech Spa Workshop