Velvyslanectví České republiky v Tel Avivu

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

18. ročník Mezinárodního veletrhu cestovního ruchu v Tel Avivu

(Archivní článek, platnost skončena 16.11.2014 / 14:51.)

Ve dnech 14. a 15. února se již tradičně na telavivském výstavišti konal 18. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu International Mediterranen Tourism Market určený pro obdbornou i širokou veřejnost.

Na ploše 4 400m2 postaveno 358 stánků a pavilonu, v rámci kterých se představilo více než 1000 místních a zahraničních vystavovatelů. Byly zde zastoupeny představitelé izraelského cestovního ruchu jako jsou cestovní kanceláře, hotely, národní parky, města, muzea, ale i jednotlivé regiony, které se presentovaly mj. také symbolickými dárky či občerstvením spojeným s daným místem. Návštěvníci tak měli možnost ochutnat místní pivo či víno nebo se zakousnout do jablka z oblasti Galileje.

Druhou část vystavovatelů tvořily zpravidla velice reprezentativní národní stánky v čele s oblíbenými turistickými destinacemi jako je Indie, Kypr, Turecko, Japonsko, Řecko atd. Letos zde bylo přítomno 36 zemí mezi nimiž byla i Česká republika. Pod záštitou agentury CzechTourism se představily Karlovarký region, Lázně Jáchymov, Lázně Bohemia, Hotel Yasmin, Hotel Duo a cestovní operátoři ESTEC a Jerome.

Dle statistik organizátorů veletrh navštívilo 11 800 profesionálů z oblasti cestovního ruchu a více než 23 000 běžných návštěvníků. Tato čísla v porovnání s loňským rokem představují mírny nárust.

Více informací o veletrhu a plný seznam účastníku je pro případné zájemce k dispozici na stránkách I.M.T.M.

Pozvánka

přílohy

Invitation_to_the_Czech_Pavilion___IMTM.pdf 609 KB PDF (Acrobat dokument) 20.2.2012

Galerie


IMTM 2012