Velvyslanectví České republiky v Tunisu

Obchod a ekonomika

Jedním z hlavních poslání zastupitelského úřadu ČR v  Tunisu je aktivní pomoc českým podnikatelským subjektům při jejich pronikání na tuniský trh.

Obchodně - ekonomický úsek Zastupitelského úřadu ČR v Tunisu napomáhá při vyhledávání vhodných obchodních partnerů, informuje o vypisovaných tendrech prostřednictvím agentury Czechtrade na webových stránkách Businessinfo, ovýznamných ekonomických fórech pořádaných v teritoriu, doporučuje oficiální účasti České republiky na mezinárodních veletrzích a výstavách organizovaných v Tunisku a informuje kompetentní ministerstva v České republice, Svaz průmyslu a dopravy, CzechTrade a Hospodářskou komoru o významných ekonomických událostech v Tunisku.

Na našich webových stránkách naleznete aktuální informace z oblasti vzájemných ekonomických vztahů mezi Českou Republikou a Tuniskem a praktické rady pro české firmy, které zamýšlejí vstoupit na tuniský trh.

Nabízíme Vám naše služby pokud:

  • hledáte obchodního partnera - nabídneme Vám seznam tuniských firem daného odvětví z tuniské firemní databáze s dostupnými kontakty a spojením,
  • zvažujete účast na veletrhu - nabídneme Vám kompletní seznam dostupných výstav a veletrhů a pomůže se zajištěním Vaší účasti,
  • máte dotazy ohledně teritoria a regionu - neváhejte se na nás obrátit s konkrétními dotazy.
  •