Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Cesta mongolských expertů do České Republiky

Ve dnech 29. 11. – 5. 12. 2010 proběhla studijná cesta skupiny mongolských expertů, kterou vedl první místopředseda vlády Mongolska pan N. Altankhuyag, do České republiky.

Ve dnech 29. 11. – 5. 12. 2010 proběhla studijná cesta skupiny mongolských expertů, kterou vedl první místopředseda vlády Mongolska pan N. Altankhuyag, do České republiky. Program cesty zorganizované velvyslanectvím ČR v součinnosti s německou Geselschaft fuer Technische Zusammenarbeit a mongolskou stranou zahrnoval návštěvu Mladé Boleslavi a Plzně, stejně tak i odborné přednášky na resortech zahraničních věcí, financí a průmyslu a obchodu. Česká republika, kterou Mongolsko považuje za vzor úspěšné transformace, je tak první zemí EU, která účinně reaguje na výzvu předsedy vlády Mongolska k předávání zkušeností z transformace, z rozhovorů směřujících ke vstupu do EU z vytváření příznivých podmínek pro přímé zahraniční investice a z přebírání norem a standardů EU.

Pro další informace:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0zCoWT6sjjAJ:www.plzen.eu/aktuality/vladni-delegace-z-mongolska-navstivila-plzen.aspx+mongolsk%C3%A1+delegace&cd=1&hl=cs&ct=clnk


 

Galerie