Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zveřejnění rozpisu stipendií vlády ČR pro akademický rok 2014/2015

V tomto článku najdete rozpis vládních stipendií ČR pro školní rok 2014/2015 včetně dispozic pro studium v České republice.

Vládní stipendijní místa ke studiu na veřejných vysokých školách v ČR jsou zřizována na základě usnesení vlády ČR ve společném projektu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (dále MŠMT) (www.msmt.cz) a Ministerstva zahraničních věcí (dále MZV) (www.mzv.cz). Dovolujeme si zveřejnit rozpis vládních stipendií pro akademický rok 2014/2015. Pro tento akademický rok bylo Mongolsku přiděleno celkem 5 stipendijních míst s doporučením v oborech zde uvedených:

 

Studium v češtině      

BSP, MSP nebo DSP

Studium v angličtině

navaz.MSP/DSP

 

Celkem

MONGOLSKO 4 1 5

 

Vysvětlivky:

BSP = bakalářský studijní program
MSP = magisterský studijní program
DSP = doktorský studijní program
Aj = anglický jazyk

Doporučení studijního zaměření pro studium v češtině: přírodní vědy (geologie a hydrogeologie), energetika, ekologie, zemědělství, veterinářství.

Doporučení studijního zaměření pro studium v angličtině: zemědělství, energetika, životní prostředí/ekologie/přírodní vědy

Zdůrazňujeme, že registrace všech žadatelů se provádí výhradně prostřednictvím on-line elektronické přihlášky prostřednictvím registru na adrese http://registr.dzs.cz/registr.nsfformou elektronické přihlášky na vybrané doporučené obory, které byly schváleny ministerstvem (popřípadě si můžete zvolit alternativní obor z předložené nabídky v on-line Registru).

Termín pro podání elektronické přihlášky: od 20.07.2013 do 30.09.2013.Po tomto datu již nebude možné se do systému zaregistrovat! Po vyplnění elektronické přihlášky Vám bude zasláno uživatelské jméno a heslo. Přihlášky jsou nabízeny ve třech jazykových mutacích. Po registraci obdržíte obratem automaticky vygenerovaný potvrzující e-mail o úspěšné registraci.

Dispozice Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky pro akademický rok 2014/2015 jsou zveřejněny s dalšími relevantními informacemi také na webové stránce:

http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/stipendia-vlady-ceske-republiky-rozvojove-zeme-1

 

 

přílohy

Czech disposition 2013 368 KB DOC (Word dokument) 22.7.2013

English disposition 2013 261 KB DOC (Word dokument) 22.7.2013

Russian disposition 2013 331 KB DOC (Word dokument) 22.7.2013