Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Podmínky soutěže

Počínaje dnem 5. března 2010 bude na našich webových stránkách spuštěn internetový kvíz o šesti částech. Zúčastnit se mohou všichni občané Mongolska.

Šest pátků počínaje dnem 5. března 2010 bude na našich webových stránkách uveřejňována vždy jedna otázka s vízovou tématikou. Soutěže se může zúčastnit každý - je třeba splnit jen jednu podmínku: soutěžící musí mít mongolské státní občanství. Na věku, vzdělání či trvalém bydlišti nezáleží!

JAK MÁM ODPOVĚDĚT?

  • odpovězte formou e-mailu na Dita_Taborska@mzv.cz nebo na oficiální e-mail velvyslanectví
  • uzávěrka příjmu odpovědí je každý následující čtvrtek o půlnoci, takže celá soutěž končí 15. 4. 2010
  • do předmětu uveďte Internet Quiz
  • do e-mailu napište své celé jméno LATINKOU, své datum narození (pro rozlišení účastníků), svůj telefon (jinak vám nebudeme moci oznámit výhru!) a písmenko zvolené odpovědi

Příklad:

To: Dita_Taborska@mzv.cz

Subject: Internet Quiz

Batbaatar Batdorj, 17. 5. 1980, tel: 9909 9909, a)

MUSÍM ZODPOVĚDĚT VŠE?

Ne, do soutěže se můžete připojit kdykoli v jejím průběhu. Je málo pravděpodobné, že někdo zodpoví všech šest otázek správně, a proto máte šanci prakticky kdykoli.

KDO VYHRÁVÁ?

Vyhrává hráč, který zodpoví co nejvíce otázek správně. Takže například pokud hráč Churelbátar zodpoví otázek šest, ale jen tři budou správné, a hráčka Altanceceg zodpoví jen čtyři otázky, ale všechny správné, vyhrává Altanceceg. Pokud bude více hráčů se stejným nejlepším výsledkem, proběhne losování. Jen jeden výherce bude pozván na oficiální recepci u příležitosti 60. výročí diplomatických styků, která proběhne na závěr Týdne české kuchyně a českého piva v Hotelu Kempinski. Pokud bude nutné losování z většího počtu nejlepších hráčů, nevylosovaní hráči budou oceněni diplomy.