Velvyslanectví České republiky v Rakousku

deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Příležitost k obchodní spolupráci s firmami z Horního Rakouska

(Archivní článek, platnost skončena 01.11.2013.)

Pozvánka českým firmám k účasti na jednáních s firmami z Horního Rakouska v rámci Exportního dne Hospodářské komory Hormího Rakouska.

Dne 11. listopadu 2013 v Linci pořádá Hospodářská komora Horního Rakouska exportní den pro hornorakouské firmy. Česká republika je spolu s dalšími třemi zeměmi (Čína, Spojené arabské emiráty a Švýcarsko) partnerskou zemí tohoto exportního dne. Na organizaci akce se tak spolupodílí i zastupitelský úřad České republiky v Rakousku.

Po dohodě s organizátorem akce máme možnost nabídnout českým firmám, které mají zájem o navázání obchodní spolupráce v Horním Rakousku, účast na části programu exportního dne s názvem International Business Börse, který je zaměřený na bilaterální B2B jednání firem.


České firmy, které mají zájem o účast na obchodních jednáních s hornorakouskými firmami, se mohou přihlásit zasláním přiloženého formuláře na email florian.zeppetzauer@wkooe.at (v kopii na commerce_vienna@mzv.cz) nejpozději do 18. října 2013. Ze strany Hospodářské komory Horního Rakouska firma následně obdrží potvrzení účasti, profily přihlášených firem a další informace k průběhu jednání.

Účast českých firem na akci je bezplatná.


Během dne budou také firmám k dispozici na informačních stáncích zástupce velvyslanectví ČR, zástupci českých agentur CzechTrade a CzechInvest a regionálních hospodářských komor z Jižních Čech a Brna.

Bližší informace:

Ing. Ivan Brož

vedoucí ekonomického úseku

email: commerce_vienna@mzv.cz

mob:+43676849646208

tel.:+43189958167

přílohy

Prihlaska_na_Exporttag.docx 22 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 23.9.2013