Velvyslanectví České republiky ve Varšavě

česky  english  polski 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Česká legislativa v polském jazyce

Na nově spuštěném portálu věnujícím se české legislativě www.czechlegislation.com lze najít nejen informace o českých zákonech, ale především strojové překlady vybraných českých zákonů. Tyto stránky jsou k dispozici také v polštině.

Pro koho jsou stránky určeny?

Podnikatelům, kteří chtějí své aktivity rozšířit do České republiky. Podnikat v ČR je celkem snadné, pro nově příchozího však může být obtížné se zorientovat v možnostech a povinnostech.

Manažerům, jejichž úkolem je řídit ze zahraničí firmu v České republice. Při komunikaci se svými zaměstnanci, advokáty a externími poradci je nutné se orientovat v základech českého právního systému.

Advokátům a právníkům, kteří řeší případy spojené s Českou republikou. Ať pracujete sami nebo ve spojení s českou advokátní kanceláří, usnadníme vám porozumění českému právnímu systému.

Daňovým a finančním poradcům, kteří hledají optimalizaci daňové povinnosti. Česká republika má uzavřenu řadu smluv o zamezení dvojího zdanění a dalších mezinárodních smluv, díky kterým může být výhodné přesunout některé aktivity na území ČR.

Účetním specialistům a auditorům, jejichž klienti mají aktivity v České republice. Účetní metodiky jsou v jednotlivých zemích EU odlišné. Ukážeme vám základní právní předpisy upravující účetnictví v ČR.

Občanům jiných zemí, kteří hledají v České republice právní pomoc. V ČR lze najít řadu renomovaných právních kanceláří, kde budou mluvit vaším jazykem. Naše stránky vám pomohou v porozumění.

Lidem, kteří se usadili nebo chystají usadit v České republice. Buďte vítáni.

www.czechlegislation.com