Velvyslanectví České republiky ve Varšavě

česky  english  polski 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Dívejte se

Podívejte se na Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie. Po 78 týdnech vysílání končí seriál pořadů o česko-polském příhraničí, který vyráběla společně dvě televizní studia: Česká televize, Televizní studio Ostrava a TVP Wrocław.

Poslední, 78. díl pořadu Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie, odvysílala Česká televize, Televizní studio Ostrava na kanálu ČT 24 a TVP Wroclaw v neděli 25. března 2012.

Příběh tohoto společného česko-polského seriálu se začal psát v září 2010. Po 78 týdnů, každou neděli přinášel pořad poznání, poučení zábavu i zamyšlení. Autoři pořadu připravili celkem 468 reportáži o rozličných tématech.

Smíšené česko-polské dvojice moderátorů tvořili Gabriela Lefende s Pawlem Golebským a Natalia Grosiak s Petrem Šiškou. Dramaturgyněmi pořadu byly Šárka Bednářová za Českou Televizi, Televizní studio Ostrava a Kinga Woloszyn-Świerk za TVP Wroclaw.

Pořady společného seriálu Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie můžete sledovat nadále na speciální dvojjazyční webové stránce http://www.rozmowki-polsko-czeskie.pl/. Vlastní stránky má pořad také na webech obou televizí, a to http://ceskatelevize.cz/porady/10307236525/ a http://www.tvp.pl/wroclaw/publicystyczne/hranice-dokon-rozmowki-polskoczeskie.

Speciální dvojjazyčná webová stránka bude k dispozici po dobu následujících 5 let od ukončení projektu, webové stránky televizí jsou videoarchívem s neomezenou časovou působností.

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie tuto neděli naposledy

přílohy

hranice_dokoran.pdf 1 MB PDF (Acrobat dokument) 18.4.2012