Velvyslanectví České republiky ve Varšavě

česky  english  polski 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Tradiční předvánoční charitativní bazar

Tradiční mezinárodní charitativní bazar organizovaný Diplomatic Spouses´ Association - DSA (Asociace partnerů členů diplomatického sboru) se uskutečnil ve Varšavě 22. listopadu 2011.

Manželka velvyslance České republiky  Michaela Sechterová s dětmi Nelou a Danielem a s pracovníky velvyslanectví reprezentovala 22. listopadu 2011 Českou republiku na tradičním předvánočním charitativním bazaru v hotelu Marriott. Potěšila nás velká účast Varšavanů a zahraničních hostů, kteří nakupovali tradiční české produkty (krtečky, karlovarské lázeňské oplatky, plzeňské pivo a minerální vody Magnesia). S velkým zájmem se setkaly také výrobky postižených z chráněné dílny v Praze-Horních Počernic (podrobnější informace). Český projekt tak podpořil za Českou republiku projekty v Polsku. Děkujeme partnerům, sponzorům a všem návštěvníkům.

Mezinárodní charitativní bazar je jednou z nejdůležitějších charitativních událostí v zemi, na které se podílí členové mezinárodní a diplomatické komunity ze zahraničních velvyslanectví a diplomatických misí  ve Varšavě. Hlavním cílem bazaru je získat prostředky na pomoc humanitárním organizacím v Polské republice. Výtěžek z letošního předvánočního bazaru bude věnován na podporu projektů neziskových organizací:

FOUNDATION ‘ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ’: Amicus Rehabilitation Centre

FOUNDATION ‘DZIECI NICZYJE’(Nobody’s Child)

PROMETEUSZ SENIOR FOUNDATION

MONAR-MARKOT ASSOCIATION

JASIEK MELA FOUNDATION ‘Beyond Horizons’

CENTRUM DIAMENT (Bialystok Region)

‘ELEOS’CENTRE OF MERCY (Bialystok-Olsztyn-Gdansk)

PACANOW ORPHANAGE

CENTRUM PRAW KOBIET (Women’s Rights Centre)

DOM DLA DZIECI IM. MICHALA LENGOWSKIEGO

přílohy

Letacek_dotisk.pdf 1 MB PDF (Acrobat dokument) 29.11.2011