Velvyslanectví České republiky ve Varšavě

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Vernisáž výstavy fotografií „Minotaury na torach“

Dne 7. května 2010 se uskutečnilo slavnostní zahájení výstavy „Minotaury na torach“. Výstava je výsledkem práce pěti finalistů konkurzu o tvůrčí stipendium, první v historii Fotografické společnosti Těšínského Slezska: Kasi Nowak, Milana Przybyly, Haliny Sikora, Natalii Urbuś a Joanny Wider.

 Dne 7. května 2010 se uskutečnilo slavnostní zahájení výstavy „Minotaury na torach“. Výstava je výsledkem práce pěti finalistů konkurzu o tvůrčí stipendium, první v historii  Fotografické společnosti Těšínského Slezska: Kasi Nowak, Milana Przybyly, Haliny Sikora, Natalii Urbuś a Joanny Wider. Fotografie lze vzhlednout do 20. května 2010 v Kulturním centru Lowicka 21 ve Varšavě. Výstava se uskutečňuje pod záštitou velvyslance České republiky v Polsku J. Sechtera.

Fotografická společnost Těšínského Slezska vznikla v roce 2001 v Českém Těšíně. Nyní sdružuje okolo 50 členů z příhraničního regionu mezi Jablunkovem a Bohumínem. Jejím cílem je zprostředkovat amatérským fotografům kontakt s mistry tohoto řemesla a umožnit jim ukázat svá díla veřejnosti.

Internetové stránky Fotografické společnosti Těšínského Slezska

Galerie