Velvyslanectví České republiky ve Varšavě

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

XVI. Setkání byznysu

Pod záštitou Generálního konzula Polské republiky v Ostravě Jerzego Kronholda a Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v ČR Česko-polská obchodní komora pořádá XVI. Setkání polských a českých podnikatelů, které se bude konat v pátek 25. června 2010 v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě

Pod záštitou Generálního konzula Polské republiky v Ostravě Jerzego Kronholda a Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v ČR Česko-polská obchodní komora pořádá

XVI. Setkání polských a českých podnikatelů

Nejprestižnější akci polsko-českého byznysu v České republice.
Setkání se bude konat v pátek 25. června 2010 v 15.00 hod. v zahradách
Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě, ul. Blahoslavova 4.

Jedná se již o 16. ročník akce, které se každoročně účastní téměř 300 lidí, zástupců významných polských a českých firem a přizvaných VIP hostů, mezi kterými jsou zástupci diplomatických sborů obou zemí, zástupci územní samosprávy, celních služeb, poslanci a senátoři.
Jsme přesvědčeni, že společenské setkání tohoto druhu v příjemném prostředí zahrady Generálního konzulátu Vám umožní navázání nových obchodních a osobních kontaktů.
Účastnický poplatek á 1 200,- Kč/ 1 osoba a zahrnuje: 1 ks jmenovka, zápis do Seznamu účastníků a jeho překlad, 1 ks Seznam účastníků, občerstvení, prezentaci firmy a sjednávání kontaktů pomocí profesionálního moderátora.
Účastnický poplatek pro členy ČPOK 800,- Kč
Cena je včetně DPH.

Přihlášku Vám na požádání zašleme.

Srdečně zveme.

Představenstvo Česko-polské obchodní komory

Česko-polská obchodní komora
ul. Janáčkova 10
702 00 Ostrava
tel: 596 612 230
fax. 596 612 231
GSM: 739 572 787
e-mail: b.kurzejova@opolsku.cz, cpok@opolsku.cz
www.opolsku.cz