česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

On-line přenos projektu Hudebníci vědcům

(Archivní článek, platnost skončena 25.05.2021.)

Ve středu 13. května 2020 se od 16:30 do 23:00 hodin uskuteční v Lucerna Music Baru hudební festival za účasti několika skupin a hudebníků, kteří poděkují všem vědcům a odborníkům za jejich nasazení v čase pandemie koronaviru.

Přenos bude vysílán v českém i anglickém jazyce a sdílen bude po celém světě včetně webových stránek a sociálních sítích Českých center v zahraničí, zastupitelských úřadů či webu Ministerstva zahraničních věcí ČR. „Na ministerstvu zahraničí se rádi podílíme na tomto originálním poděkování českým vědcům. Jde o skvělý projekt, který díky našim kanálům můžeme prezentovat i v zahraničí,“ shrnul ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček.

Organizace akce se odehrává na ČVUT pod vedením rektora Vojtěcha Petráčka. Live stream zajišťuje Audiovizuální centrum studentů ČVUT a díky Lucerna Music Baru bude divákům umožněno pomocí video technologie vstoupit přímo do klubu.

Live stream můžete sledovat prostřednictvím YouTube kanálu ČVUT.

Na Facebooku ČVUT budou představováni jednotliví účinkující a podrobný návod k připojení přímo do virtuální místnosti.

České vysoké učení technické v Praze patří k největším a nejstarším technickým vysokým školám v Evropě. V současné době má ČVUT osm fakult (stavební, strojní, elektrotechnická, jaderná a fyzikálně inženýrská, architektury, dopravní, biomedicínského inženýrství, informačních technologií) a studuje na něm přes 18 000 studentů.