česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Spojené Arabské Emiráty - seminář o aktuálním vývoji v obchodní legislativě a podnikatelském prostředí

Velvyslanectví České republiky v Abú Dhabí uspořádalo dne 25.9.2018 ve spolupráci s Czech Business Council Dubai – CBC pro české firmy seminář o novinkách v obchodní legislativě a podnikatelském prostředí Spojených arabských emirátů. Seminář byl realizován s finanční podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci programu na podporu ekonomické diplomacie - PROPED.
 

Seminář byl zorganizován v rámci programu 15. výročního zasedáním  Czech Business Council Dubai u příležitostí návštěvy předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radka Vondráčka ve Spojených arabských emirátech. Delegaci předsedy Radka Vondráčka doprovázela početná podnikatelská mise Svazu průmyslu a dopravy, jejíž členové se akce rovněž zúčastnili. Celkově se akce zúčastnilo více než 100 pozvaných hostů.

Po úvodním slovu pana předsedy Vondráčka a dalších hostů následovali prezentace generálního komisaře české účasti na EXPO 2020 v Dubaji, který představil novinky a příležitosti pro české společnosti v rámci českého pavilonu v průběhu konání výstavy. Dále vystoupil zástupce Noor Bank p. Saad Usmani s aktuálními informacemi o bankovním sektoru SAE a zástupce společnosti Panis & Shah Associates p. Hitesh Shah, který informoval o současném vývoji podnikatelského prostředí se zaměřením na obchodní právo. Viceprezident CBC p. Ondřej Soška krátce představil plánované aktivity obchodního sdružení CBC. Seminář a následný networking se konal v prostorách Hotelu Sheraton Jumeirah Beach Resort

Organizace semináře jako uceleného programového bloku v rámci otevřeného výročního zasedání Czech Business Council se osvědčila již třetím rokem a s ohledem na pozitivní zpětnou vazbu českých firem bude velvyslanectví ČR v Abú Dhabí plánovat přípravu obdobné akce i v příštím roce.

 

 

Galerie