česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Abú Dhabí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Spojené Arabské Emiráty - novinky v obchodní legislativě

Velvyslanectví České republiky v Abú Dhabí uspořádalo dne 6.3.2019 ve spolupráci s Czech Business Council Dubai – CBC pro české firmy seminář o novinkách v obchodní legislativě Spojených arabských emirátů.
 

Seminář byl zorganizován v rámci programu 16. výročního zasedáním  Czech Business Council Dubai u příležitosti oficiální účasti ČR na veletrhu Middle East Electricity v Dubaji.

Seminář byl realizován s finanční podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci programu na podporu ekonomické diplomacie - PROPED. Po úvodním slovu velvyslance ČR v Abú Dhabí Jiřího Slavíka následovali prezentace zástupců českých společností, kteří představili novinky a potenciální příležitosti pro české společnosti, dále vystoupil zástupce Noor Bank p. Alankar Bisaria  s prezentací na téma novinky v  bankovním sektoru SAE a zástupce společnosti Panis & Shah Associates p. Hitesh Shah, který informoval o současném vývoji podnikatelského prostředí se zaměřením na obchodní právo. Poradce CBC p. Ivan Hejtmánek krátce představil plánované aktivity obchodního sdružení CBC jako například organizaci Czech – Emirati Business Forum, které by se mělo v průběhu letošního roku konat v Praze. Seminář a následný networking se konal v prostorách Hotelu Radisson Blu Deira.

Organizace semináře jako uceleného programového bloku v rámci otevřeného výročního zasedání Czech Business Council se osvědčila již třetím rokem a s ohledem na pozitivní zpětnou vazbu českých firem bude velvyslanectví ČR v Abú Dhabí plánovat přípravu obdobné akce i v příštím roce.

Galerie


SAE - CBC