česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zaměstnanecké karty a podání žádostí na velvyslanectví

Od 1. května 2022 se zavádí zvláštní registrační email pro příjem žádostí o zaměstnaneckou kartu.

 

Pro příjem žádostí o zaměstnaneckou kartu je na velvyslanectví vyčleněna omezená kapacita, tj 9 žádostí / kvartál.

V roce 2022 se vyhlašují volná místa (nebo-li termín) pro příjem žádostí POUZE v tyto dny: 1. květen, 1. srpen a 1. listopad.

Žádosti se posílají emailem POUZE na employ_abudhabi@mzv.cz  (viz. článek v angličtině na webu velvyslanectví, co vše je třeba k žádosti předložit).
Email lze zaslat ihned po půlnoci posledního dne v měsíci - tj. první den v měsíci, který je výše uveden pro rok 2022.

Doručené registrace, které nesplňují požadavky objednávacího emailu budou vyřazeny. Stejně tak budou vyřazené veškeré žadatelé, kteří zašlou svojí registraci duplicitně, a to i z jiných emailových adres.

Každé registraci, která splňuje příslušná kritéria, je poté přidělen termín k podání žádosti přesně dle doručení do emailové schránky.

Na žádosti o termín zaslané na jinou emailovou adresu nebude brán zřetel. Poté co velvyslanectví udělí volná místa, ukončí příjem žádostí.

Pravidla rezervace termínů pro podání žádostí o dlouhodobá víza a pobyty jsou na všech zastupitelských úřadech ČR v zahraničí nastavena tak, aby byla transparentní, zastupitelské úřady v žádném případně nesmí měnit pořadí doručených žádostí o rezervaci termínu podání žádosti.

Pro zdárný průběh podání žádosti je potřeba předložit veškeré potřebné dokumenty a aby byly formálně v pořádku.