česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Setkání velvyslance J. Slavíka s korunním princem Abú Dhabí, zástupcem vrchního velitele ozbrojených sil Spojených arabských emirátů Jeho Výsostí šejchem Muhammadem bin Záidem Ál Nahajánem

Dne 28.10. 2019 se uskutečnilo setkání velvyslance J. Slavíka s korunním princem Abú Dhabí, zástupcem vrchního velitele ozbrojených sil Spojených arabských emirátů Jeho Výsostí šejchem Muhammadem bin Záidem Ál Nahajánem.
 

Setkání byl přítomen generální komisař účasti České republiky na Všeobecné světové výstavě EXPO Jiří František Potužník spolu s učiteli a studenty Gymnázia Jana Nerudy v Praze, kteří navštívili Abú Dhabí v rámci partnerských vztahů se školou „Future Leaders International Private School“ v Bani Yas. Emirátskou školu zastupoval na setkání ředitel John Bayramian doprovázený rovněž delegací učitelů a studentů.

Setkání přispělo k prohloubení relace ČR a SAE a zdůraznilo, že zejména školství a vzdělání jsou oblasti, které přinášejí velkou přidanou hodnotu a přispívají k navazování osobních kontaktů a přátelství mezi občany obou zemí.