english  français  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ACCI
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání do Abuje na 12. mezinárodní obchodní veletrh

Abuja Chamber of Commerce and Industry zve všechny zájemce ve dnech 21. září až 7. října 2017 na již 12. mezinárodní obchodní veletrh pod názvem: Returning Nigeria to the Path of Sufficiency Through Non-Oil Exports.
 

Hlavními cíli veletrhu je, ve snaze pomoci Nigérii najít cestu z recese, podpořit všechny aspekty ekonomiky prostřednictvím národní a mezinárodní spolupráce, vytvořit příznivou obchodní atmosféru mezi Nigérií a dalšími zeměmi pro aktualizaci projektů společného podniku, poskytnout přístup k poznatkům z výzkumu, novým technologiím, inovacím a nápadům pro průmyslový růst a umožnit tak revitalizaci a diverzifikaci nigerijské ekonomiky.

Budou zastoupena všechna odvětví průmyslu a zemědělství, přes těžbu nerostných surovin, automobilový průmysl, ICT a telekomunikace, energetiku, bankovnictví až po módu a potravinářství.

Zájemce upozorňujeme na lhůtu pro přihlášení do 15. září 2017 a pro další podrobnosti doporučujeme navštívit stránky Abuja Chamber of Commerce and Industry www.accinigeria.com.

 

Autor: Mgr. Beata Matusiková, MBA, ekonomický diplomat ZÚ Abuja