česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Partnerství ČR a UNDP - Call for Applications: CHALLENGE FUND 2020

Partnerský program ČR s UNDP pro Cíle udržitelného rozvoje byl počínaje rokem 2020 rozšířen na všechny prioritní země české rozvojové spolupráce.V tomto roce je tedy možné předkládat projekty do Challenge Fundu i v Etiopii.

Velvyslanectví České republiky v Addis Abebě si Vás touto cestou dovoluje informovat, že jarní kolo přihlášek pro inovativní řešení v rámci iniciativy Challenge Fund Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN bylo právě vyhlášeno.

Cílem Challenge Fundu: Czech Solutions for SDGs je zajistit přenos a sdílení českého know-how a inovací, které by přispěly k naplnění rozvojových cílů Agendy 2030 v šesti prioritních zemích: Bosně a Hercegovině, Etiopii, Gruzii, Kambodži, Moldavsku a Zambii. Témata pro jednotlivé země lze nalézt v textu výzvy.

Challenge Fund je určen pro určen pro české žadatele ze soukromého sektoru, veřejných institucí, nevládních organizací, univerzit i výzkumných pracovišť. Očekává se, že žadatelé budou na svých inovativních řešeních úzce spolupracovat s místními partnery pro zajištění udržitelnosti a potencionální replikovatelnosti projektu.

Zájemci mohou podat své přihlášky přes online přihlašovací systém na webové stránce Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN do úterý 30. června 2020, 23.59 Istanbulského času (GMT +3).

Předpokládaný začátek projektů je červenec 2020 a jejich celková délka neměla přesáhnout 12 měsíců. Rozpočet projektů v rámci Challenge Fundu se pohybuje mezi USD $20,000 and USD $40,000, očekává se spolufinancování v minimální výši 20% celkových projektových nákladů.

Pro více informací navštivte webové stránky Czech - UNDP Partnership for SDGs nebo pošlete Váš dotaz na cups.applications@undp.org.

logo

logo