français  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: freepik.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

V Oránu koncem září 2022 proběhne konference k oběhovému hospodářství

V Oránu se 26. a 27. září 2022 uskuteční mezinárodní konference na téma „oběhová ekonomika, jaká budoucnost pro Alžírsko“, organizovaná Alžírským centrem oběhového hospodářství (CALEC) Univerzity v Boumerdès.
 

Program konference se zaměří na strategie a cíle veřejných institucí zaměřené na rozvoj oběhového hospodářství, mezinárodní programy podpory přechodu k zelené a oběhové ekonomice v Alžírsku a roli bank a finančních institucí v dané oblasti. Představitelé firem představí konkrétní příklady implementace oběhového hospodářství v různých sektorech včetně stavebnictví, energetiky a papírenského, farmaceutického a chemického průmyslu. Podle organizátora World Trade Center-Algiers (WTCA) bude součástí programu i návštěva průmyslových závodů v Oránu, kde se účastníci konference budou mít možnost seznámit s konkrétními projekty oběhového hospodářství v Alžírsku.

Ohledně bližších informací ohledně programu konference se zájemci z řad soukromého a veřejného sektoru mohou obracet přímo na organizátora World Trade Center-Algiers.