français  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na PROPEDu se zaměřením na odpadové hospodářství v Alžírsku

Ve dnech 7. až 10. října 2019 proběhne v Alžíru veletrh se zaměřením na odpadové hospodářství a sanaci vod, který letos nese podtitul Cirkulární ekonomika – ekonomický model budoucnosti. V Alžírsku tato témata skýtají velký potenciál jednak pro spolupráci na úrovni B2G, ale i pro spolupráci s  alžírským soukromým sektorem. V rámci PROPEDu budou mít české firmy také možnost navštívit příslušné úřady za doprovodu zástupce velvyslanectví a získají tak představu o průběhu veřejných zakázek v Alžírsku

Velvyslanectví ČR v Alžíru si Vás dovoluje pozvat na účast českých exportérů na veletrhu REVADE, který se koná v Alžíru ve dnech 7. až 10. října 2019. 

Velvyslanectví zajistí pro zúčastněné firmy národní stánek, na kterém bude prostor pro až 5 českých subjektů.

Veletrh REVADE je mezinárodní výstava zaměřená především na odpadové hospodářství a recyklace. Letošní v pořadí již 4. edice nese podtitul Cirkulární ekonomika - ekonomický model budoucnosti. Cílem veletrhu je představit novinky a inovace z oblasti recyklací, nabídnout technická a technologická řešení a seznámit nejen odborníky ale i širokou veřejnost s problematikou různých typů odpadů. Více informací o veletrhu na www.revade.dz

V rámci projektu ekonomické diplomacie (PROPED) dále obchodně-ekonomický úsek velvyslanectví zajistí českým subjektům kontakt s alžírským Ministerstvem pro vodohospodářství, dále Ministerstvem průmyslu a dolů, jakož i návštěvy na státních agenturách pro správu odpadu, čističky vod (dle disponibility).

Účast na stánku je pro české firmy nabízena zdarma. Účastníci ponesou náklady na dopravu, ubytování a vlastní propagační materiály/vzorky.

 

Mgr. Alena Štojdlová, vedoucí obchodně-ekonomického úseku Velvyslanectví ČR v Alžíru,

E-mail: commerce_algiers@mzv.cz, mob. +213 770 800 264