ελληνικά  english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Czech POINT na Velvyslanectví ČR v Athénách

Velvyslanectví ČR v Athénách informuje, že je kontaktním místem projektu veřejné správy Czech POINT (e-government).

Podrobné informace o poskytovaných službách a kontaktních místech v ČR i v zahraničí naleznete na webové stránce www.czechpoint.cz.

Prostřednictvím konzulárního úseku Velvyslanectví ČR v Athénách lze osobně požádat o vydání ověřeného výpisu z bodového hodnocení řidiče, z insolvenčního rejstříku, z katastru nemovitostí, z katastrální mapy, z veřejného rejstříku, z rejstříku trestů, z rejstříku trestů právnických osob, ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů a ze živnostenského rejstříku.

Za vydání ověřeného výpisu z uvedených rejstříků se platí správní poplatek stanovený v sazebníku správních poplatků, který je přílohou zákona o správních poplatcích (zákon č. 634/2004 Sb.). Poplatky jsou vyměřovány v CZK a vybírají se v hotovosti v EUR nebo mohou být hrazeny elektronickými platebními kartami.

Laskavě žádáme zájemce o podání žádosti prostřednictvím Czech POINTu na Konzulárním oddělení Velvyslanectví ČR v Athénách, aby si za tímto účelem s pracovníky KO předem dohodli schůzku (tel.: 210 67299 14 nebo e-mail: athens@embassy.mzv.cz).