english  по-русски  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Ázerbájdžán: podzimní sezóna veletrhů

V Baku se po dvouleté pauze zaviněné celosvětovou pandemií Covid-19 uskuteční v termínu 20. až 22. října 2021 3 mezinárodní veletrhy. Všechny akce patří svým rozsahem k největším v oblasti Jižního Kavkazu a pravidelně přináší svým návštěvníkům i vystavovatelům nepřeberné množství business kontaktů a produktivní jednání.

Ve dnech od 20. do 22. října 2021 bude na výstavišti Baku Expo Center rušno. Současně budou probíhat tři veletrhy v letošním roce zasvěcené inovativním řešením, nanotechnologiím a energetické efektivitě ve svých sektorech. To vše za české účasti.

26. ročník mezinárodního stavebnického veletrhu „BakuBuild“ se společně s 1. ročníkem veletrhu „Obnova, rekonstrukce a rozvoj Karabachu“ bude zaměřovat na inovativní technologie ve stavebních technologiích i stavbách domů či dopravní infrastruktury, energetickou efektivitu či design.

Pro 13. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a bazénové techniky ("Aquatherm") je v roce 2021 hlavním tématem ochrana životního prostředí, tedy technologie zásobování vodou a čištění odpadních vod, energetická účinnost, solární ohřevy a chlazení, a biopaliva. Veletrh je zaměřen také na klimatizace, vytápěcí technologie, vybavení aquaparků vč. saun, bazénů a vířivek, nebo čerpadla.

Česká účast bude organizována zahraniční kanceláří CzechTrade v Baku. Pro české společnosti bude připraven nejen český stánek, na němž budou prezentovat svá řešení, ale bude pro ně nachystána také série B2B jednání a networking s jim na míru vybranými ázerbájdžánskými partnery.

Jako doprovodný program veletrhu bude zorganizován Czech Design Day zaměřený na český design a propojení českých designerů s jejich potenciálním ázerbájdžánskými partnery.

Pro více informací k veletrhům kontaktujte vedoucího zahraniční kancelář CzechTrade, na adrese: pavel.zelenka@czechtrade.cz, a obchodně-ekonomický úsek velvyslanectví České republiky v Baku, na adrese commerce_baku@mzv.cz.

Plánujete-li cestu na veletrhy do Baku, věnujte, prosím, pozornost i informacím o cestovních a jiných omezeních souvisejících s pandemií COVID-19, jež zdejší ambasáda průběžně aktualizuje na svém webu.

 

Aquatherm

Aquatherm

Veletrhy v Baku

Veletrhy v Baku

BakuBuild

BakuBuild