česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: MZV ČR
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Thajsko, Kambodža - příležitosti pro dodávky zdravotnické techniky (webinář, online prezentace)

Velvyslanectví České republiky v Bangkoku (Thajsko) a v Phnompenhu (Kambodža) uspořádají ve spolupráci s Asociací výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků ČR (AVDZP) společnou online akci (tzv. online PROPED) na podporu vývozu zdravotnické techniky do regionu JV Asie.
 
První část (webinář se zaměřením na systém a potřeby thajského/kambodžského zdravotnictví) se uskuteční prostřednictvím systému MS Teams ve čtvrtek 3. prosince 2020 od 9:00 hod. SEČ.
 
Druhá část ve spolupráci s thajskými/kambodžskými partnery (online prezentace českých firem pro významné potenciální odběratele - představitele státní správy, zástupce nemocnic a distribučních společností - s možností online B2B jednání) proběhne následně opět prostřednictvím systému MS Teams ve středu 13. ledna 2021 od 9:00 hod. SEČ.

Cílem úvodního webináře je seznámit české účastníky se zdravotním systémem v obou zemích (Thajsko, Kambodža) a s aktuálními potřebami i potenciálními příležitostmi místního/regionálního zdravotnictví, resp. s poptávanou zdravotnickou technikou a prostředky.

Na úvodní přípravný webinář následně (cca v polovině ledna 2021) naváže 2. fáze - online prezentace českých firem vůči thajským/kambodžským odběratelům zdravotnické techniky, tj. státním i soukromým nemocnicím a distribučním firmám s cílem podpořit české exportéry zdravotnické techniky při vstupu na místní trh. Součástí akce budou i online B2B jednání.

Oblast jihovýchodní Asie je regionem, na který se chce asociace při podpoře exportních aktivit svých členů do budoucna zvláště zaměřit. Společně s AVDZP proto věříme, že zlepšení pandemické situace umožní v příštím roce navázat na uvedený online seminář i prezentační akcí přímo na místě.

Svůj zájem o účast na webináři, stejně jako žádost o registraci firmy pro vystoupení v bloku online prezentací, prosím potvrďte nejpozději do pondělí 30. listopadu 2020 na e-mailové adrese: commerce_bangkok@mzv.cz, v kopii též na: karolina.liskovcova@avdzp.cz.

Účast na webináři i online prezentacích je zdarma.