česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Otevření českého vízového centra v Shenyangu, Liaoning

(Archivní článek, platnost skončena 27.08.2022 / 12:15.)

Velvyslanectví České republiky v Pekingu s potěšením oznamuje, že od 10.1. 2019 se k dosud otevřeným vízovým centrům přidává Shenyang.

Velvyslanectví České republiky v Pekingu s potěšením oznamuje, že od 10.1. 2019 rozšiřuje spolupráci s největším světovým specialistou na outsoursing společností VFS Global.

K dosud otevřeným vízovým centrům v Pekingu, Šanghaji, Chengdu, Chongqingu, Hangzhou, Guangzhou, Kunmingu, Nanjingu, Shenzhenu, Xianu, Wuhanu, Jinanu, Changsha a Fuzhou, se přidává Shenyang.

 

Podrobnější informace, včetně kontaktních, je možné najít přímo na webových stránkách společnosti VFS Global:http://www.vfsglobal.cn/czechrepublic/China/English/index.html

 

K podání žádosti ve vízovém centru není nutná registrace. Žádost je možné podat v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin (v případě skupi nad 5 osob, kontaktujte přímo vízové centrum).

 

Konzulární oddělení velvyslanectví přijímá žádosti žadatelů o krátkodobé vízum v pondělí od 8:30 do 11:00. Žadatelé o krátkodobá víza si musí předem sjednat termín pro podání vízové žádosti přes:

https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/Account/RegisteredLogin?q=shSA0YnE4pLF9Xzwon/x/CXmpTOVilodVheiuHXXUC4bww0feLjbz7gK2CPRRRZt+GqubhyYqAIQIuPSaiF5S1t4sN0GLJhz7lHi5U/DC2s=

Bez sjednaného termínu pro podání vízové žádosti nebude žádost přijata.

 

Bez registrace termínu mají možnost nadále podávat žádost o vízum rodinní příslušníci občana EU.

 

V případě, že se žadatel sám dobrovolně rozhodne služeb externího poskytovatele využít, vztahují se na něj stejné podmínky jako na ostatní kategorie žadatelů, včetně uhrazení servisního poplatku.