česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nová česká vízová centra v ČLR

Velvyslanectví České republiky v Pekingu s potešením oznamuje, že od 1.6. 2016 rozšiřuje spolupráci s největším světovým specialistou na outsoursing společností VFS Global.

K dosud otevřeným vízovým centrům v Pekingu, Šanghaji a Chengdu se od 1.6. 2016 přidá Chongqing/Hangzhou/Guangzhou/Kunming a Shenzhen.

Podrobnější informace, včetně kontaktních, je možné najít přímo na webových stránkách společnosti VFS Global:http://www.vfsglobal.cn/czechrepublic/China/English/index.html

K podání žádosti ve vízovém centru není nutná registrace. Žádost je možné podat v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin.

Konzulární oddělení velvyslanectví přijímá žádosti žadatelů o krátkodobé vízum v pondělí, úterý a čtvrtek vždy od 9:00 do 12:00. Zájemci o podání žádosti se registrují v rezervačním systému Visapoint na adrese: https://visapoint.eu

Mimo registrační systém Visapoint mají možnost nadále podávat žádost o vízum rodinní příslušníci občana EU.

V případě, že se žadatel sám dobrovolně rozhodne služeb externího poskytovatele využít, vztahují se na něj stejné podmínky jako na ostatní kategorie žadatelů, včetně uhrazení servisního poplatku.