česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nová vízová centra v ČLR

Velvyslanectví České republiky v Pekingu s potěšením oznamuje, že od 19.3. 2018 rozšiřuje spolupráci s největším světovým specialistou na outsoursing společností VFS Global.

K dosud otevřeným vízovým centrům v Pekingu, Šanghaji, Chengdu, Chongqingu, Hangzhou, Guangzhou, Kunmingu, Shenzhenu, Xianu a Wuhanu se připojuje Jinan, Changsha a Fuzhou.

Podrobnější informace, včetně kontaktních, je možné najít přímo na webových stránkách společnosti VFS Global:http://www.vfsglobal.cn/czechrepublic/China/English/index.html

K podání žádosti ve vízovém centru není nutná registrace. Žádost je možné podat v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin.

Konzulární oddělení velvyslanectví přijímá žádosti žadatelů o krátkodobé vízum v pondělí od 8:30 do 11:00. Žadatelé o krátkodobá víza si musí předem sjednat termín pro podání vízové žádosti přes:

https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/Account/RegisteredLogin?q=shSA0YnE4pLF9Xzwon/x/CXmpTOVilodVheiuHXXUC4bww0feLjbz7gK2CPRRRZt+GqubhyYqAIQIuPSaiF5S1t4sN0GLJhz7lHi5U/DC2s=

Bez sjednaného termínu pro podání vízové žádosti nebude žádost přijata.

Bez registrace termínu mají možnost nadále podávat žádost o vízum rodinní příslušníci občana EU.

V případě, že se žadatel sám dobrovolně rozhodne služeb externího poskytovatele využít, vztahují se na něj stejné podmínky jako na ostatní kategorie žadatelů, včetně uhrazení servisního poplatku.