česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
IMG_0093a
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Účast zástupců ZÚ Peking a GK Šanghaj na slavnostním uvedení vozu Škoda Fabia na čínský trh

Vedoucí ZÚ Peking společně s VOEÚ ZÚ Peking a GK Šanghaj se zúčastnili na pozvání firem Škoda a. s. a skupiny Shanghai Volkswagen slavnostního uvedení modelu Škoda Fabia (Jing Rui) na čínský trh. Akce se konala ve dnech 21. – 23. 12. 2008 ve městě Guangzhou v provincii Guangdong za účasti člena představenstva Škody a. s. F. Kapplera, vedení společného podniku Shanghai Volkswagen (SVW), dealerů z celého území ČLR a dalších VIP hostů a médií.

Celá akce byla pojata grandiózně, během hodinové show byla publiku představena čínská edice Škody Fabia v osmi barevných provedeních a pěti úrovních výbavy, v reklamním klipu zazněla již zpopularizovaná píseň známého domácího interpreta a na závěr slavnostního uvedení vozu seznámil zástupce SVW přítomné s cenami jednotlivých modelů v rozmezí od 82.000 do 118.000 RMB (cca 240.000 Kč až 350.000 Kč).

Škoda Fabia

Fabia bude svým zaměřením na čínském trhu oslovovat především mladou generaci mezi 20 až 30 lety, přesto lze očekávat, že bude atraktivní i pro ostatní věkové skupiny jako šikovné městské auto nebo druhý vůz do rodiny. Vybavení vozidel motory, bezpečnostními prvky, standardním i doplňkovým vybavením je na vysoké úrovni.

Škoda Fabia

Vedení SVW i Škody samotné věří, že současná světová krize nebude mít v ČLR takový negativní dopad na automobilový trh jako v Evropě či v USA. Dobře nastartovaný vstup škodovek na místní trh je velkým příslibem i do budoucna a lze očekávat, že jméno Škoda získá postupem času ještě lepší zvuk. Stále častěji při setkání s čínskými partnery registruje ZÚ Peking pozitivní ohlasy na působení Škody v ČLR.

zpět na přehled zpět na aktivity