česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mezi módními kolekcemi Alpine Pro – český výrobce láká čínské zákazníky za sportem a do přírody

Na počátku čtvrtého týdne letošního roku se v mrazivé šedi a smogu navzdory proměnila rezidence velvyslanectví v kaleidoskop barev a módních návrhů. Firma Alpine Pro, která své výrobky navrhuje a vyrábí v malé továrně ve městě Jiaxing nedaleko Šanghaje, připravila po dohodě s velvyslanectvím pro pozvané zákazníky, obchodní partnery a média třídenní prezentačně-obchodní akci, aby s příchodem nového roku úspěšně odstartovala další rok působení na vysoce konkurenčním domácím trhu.

Na úvod akce vystoupil s krátkým poselstvím a vyjádřením podpory firemních aktivit v Číně velvyslanec L. Sečka, který mimo jiné připomněl čínskému publiku, že se jedná o zahraniční investici, jež nejen v zemi produkuje, ale i vytváří moderní design. Po představení firmy a její historie následovala módní přehlídka aktuální kolekce, kterou si na sebe oblékli čínští modelové a modelky v duchu rodinného konceptu Alpine Pro – tedy rodiče a jejich potomek. Zástupci firmy také přítomným čínským partnerům přiblížili české tradice a místo, jaké zaujímají mezi Čechy zimní sporty a venkovní aktivity.

V další části prezentační akce proběhla obchodní jednání mezi Alpine Pro a jejich současnými i potenciálními partnery, pokračovalo zkoušení a prohlížení rozsáhlé kolekce oblečení, zadávání konkrétních objednávek zboží a diskuse o dalším společném působení v jednotlivých čínských městech. Prezentace na velvyslanectví se tak stala potřebným odrazovým můstkem pro další obchodní působení firmy Alpine Pro a rozšíření její přítomnosti v zájmových oblastech. Věříme proto, že další spolupráce i společné prezentace budou pokračovat i v budoucnu.

Galerie


Alpine