česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Ředitelka EUPIC v Praze prezentuje platformu pro spolupráci ČR - Čína v oblasti leteckého průmyslu

Ředitelka EU Project Innovation Centre - Chengdu (EUPIC) / Enterprise Europe Network- West China (EEN) se chytá na návštěvu Prahy ve dnech 20.-21. 5. 2013. Hlavním záměrem cesty je představení podnikatelského a technologického veletrhu EU-Čína, jenž se uskuteční v říjnu 2013 v Chengdu, provincie Sichuan.

Veletrh s názvem EU-China Business & Technology Cooperation Fair reprezentuje významnou platformu pro spolupráci mezi Evropskou unií a Čínou s účastí mnoha firem, univerzit, státních subjektů a výzkumných institucí. Zpestřením 8. ročníku je plánována organizace obsáhlého několikadenního semináře představující český letecký průmysl v západní Číně. Podrobnosti o tomto semináři naleznete v předchozím článku na našich stránkách s názvem ČESKÝ LETECKÝ SEMINÁŘ V CHENGDU.

V rámci návštěvy delegace EUPIC/EEN v ČR a v souvislosti s leteckým seminářem připravuje Czechtrade pro zástupce EUPIC/ EEN setkání s představiteli Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, agentury CzechTrade a českých leteckých asociací (Asociace leteckých výrobců ČR, Letecká amatérská asociace ČR a Svaz českého leteckého průmyslu).

V případě zájmu z řad další odborné veřejnosti je možné se přidat k jednání s ALV ČR, LAA ČR či SČLP. EUPIC/ EEN nejsou přímo spojeni s leteckým průmyslem, jedná se však o velmi důležitou, lokání vládou napřímo podporovanou organizaci v Chengdu, resp. západní Číně.

Pro další informace k setkání kontaktujte, prosím, pana Ing. Jiřího Rejla, CzechTrade, Tel.: +420 224 907 598 / Mobil: +420 725 859 532, jiri.rejl@czechtrade.cz.