česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České technologie se budou prezentovat v Shenzhenu - v jihočínském "Silicon Valley"

Vaše společnost nabízí kvalitní technologický produkt a nyní se poohlížíte po čínském trhu? Máme pro vás ideální příležitost, jak se v Číně prezentovat, ať už jste etablovaná firma nebo startup, který se soustředí na energetiku, automobilový průmysl, ICT, zdravotnictví, telekomunikace, životní prostředí či další oblasti. České velvyslanectví v Číně společně s kanceláří CzechTrade Guangzhou připravují expozici českých technologických firem na veletrhu China Hi-Tech Fair v jihočínském Shenzhenu, který se uskuteční ve dnech 16. až 21. listopadu 2016. Účast na veletrhu Vám přinese jedinečnou možnost navázat kontakty a nabídnout své produkty na dynamickém čínském trhu.

Při současném vývoji čínské ekonomiky jsou klíčovými slovy „inovace, věda a technologie“, které se mají stát základem kvalitního růstu příštích let. Čínské technologie se budou posouvat výše v globálním hodnotovém řetězci a právě zde se nabízí možnosti uplatnění kvalitním českým technologickým firmám.

Výstava China Hi-Tech Fair v Shenzhenu je nejvýznamnější a největší technologický veletrh v celé Číně. Organizuje ho místní vláda a díky tomu, že jihočínský Shenzhen je považován za čínské Sillicon Valley, koncentruje se zde velké množství hi-tech firem – sídlo zde mají největší čínské technologické firmy jako např. Huawei, Tencent, ZTE, BYD, ale jsou zde zastoupeny i malé a střední inovativní firmy, sídlí zde technologické univerzity, a rovněž se zde nachází i největší start-up centrum v Číně. Českým firmám se zde tedy nabízí široké spektrum možností spolupráce s čínskými společnostmi.

Letos se v Shenzhenu uskuteční již 18. ročník tohoto významného technologického veletrhu, výstavní plocha bude mít více než 100.000 m2, účastnit se bude okolo 3.000 vystavovatelů a očekává se návštěva více než 500.000 návštěvníků.

České firmy se za podpory českého velvyslanectví a CzechTrade představí na expozici o velikosti 72m2, kde budou prezentovány české hi-tech produkty a vyspělé technologie ze širokého spektra oborů. Zároveň nabízíme českým firmám možnost účasti na odborných fórech a seminářích + návštěvu největších čínských společností v Shenzhenu.

Česká expozice bude financována ze zdrojů agentury CzechTrade a zároveň za finančního přispění českého velvyslanectví v rámci projektu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Přihlášku k účasti na veletrhu a další informace o China Hi-Tech Fair najdete v přiložených dokumentech. Případně můžete kontaktovat níže uvedené zástupce CzechTrade a velvyslanectví v Pekingu.

 

Aleš Červinka

Ředitel zastoupení CzechTrade v Guangzhou

email: ales.cervinka@czechtrade.cz

 

Lukáš Opatrný

Ekonomický úsek velvyslanectví v Pekingu

email: commerce_beijing@mzv.cz

přílohy

Pozvánka 653 KB PDF (Acrobat dokument) 17.8.2016

Přihláška 384 KB PDF (Acrobat dokument) 17.8.2016