english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Velvyslanectví ČR v Bejrútu / Embassy of the Czech Republic in Beirut
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Společná recepce ČR a SR v Bejrútu

19. listopadu 2018 se u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii a 100. výročí založení Československa uskutečnila společná recepce ČR a SR.

Dne 19. listopadu 2018 se u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii a 100. výročí založení Československa uskutečnila společná recepce ČR a SR.

Akci v zorganizovala velvyslanectví ČR a SR ve slavnostních prostorách Výcvikového a konferenčního centra MEA a program zahrnoval vystoupení Ústřední hudby Armády České republiky, čtyřicetičlenného sboru  Demeure des Muses Academie (který spolu s ÚH AČR mj. nacvičil hymny ČR, SR a Libanonu v češtině, slovenštině a arabštině), zvláštní hosty Graziellu Seif Mondo and Gaêlle Imadovou, tombolu (děkujeme našim sponzorům) a dokonce překvapení v podobě společného tance (téměř) celého zastupitelského úřadu ČR.

Naše poděkování patří všem, kdo se účastnil nebo podíleli na této mimořádné události. Jsme vděčni všem hostům a účinkujícím – jejich pozitivní naladění bylo základem skvělé nálady v průběhu celé recepce. Bez sponzorů by se tak speciální událost ani nemohla konat.

Zvláště děkujeme skvělému technickému a administrativnímu personálu všech zúčastněných stran a firem, kteří takhle obtížnou akci zvládli. Recepce byla natáčena, filmy se zpracovávají a proto sledujte na  náš profil na Facebooku, kde se bude průběžně objevovat nový materiál !

 

 

Galerie


Společná recepce ČR a SR 2018 / Joint Czech and Slovak Reception 2018