english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vláda ČR schválila sedm vládních stipendií pro Libanon

Zájemci z řad libanonských studentů mohou do 30. 9. 2017 požádat o sedm vládních stipendií. Pro Libanon bylo schváleno pět stipendií pro studium v češtině v bakalářských a magisterských studijních programech a dvě stipendia v angličtině v navazujících magisterských a doktorandských studijních programech. Doporučenými studijními zaměřeními jsou ekonomika,  informatika, životní prostředí a energetika.

Vláda ČR schválila na akademický rok 2018-2019 pro Libanon sedm vládních stipendií (pět stipendií pro studium v češtině v bakalářských a magisterských studijních programech a dvě stipendia v angličtině v navazujících magisterských a doktorandských studijních programech). Doporučenými studijními zaměřeními jsou ekonomika,  informatika, životní prostředí a energetika. Online registr pro uchazeče o stipendium byl spuštěn na adrese: http://registr.dzs.cz/registr.nsf. Otevřen pro přihlášení bude do 30. 9. 2017. Jakékoliv případné technické problémy mohou uchazeči o stipendium řešit se správcem registru na emailu: registr@dzs.cz.  Dispozice k udělení stipendií jsou k dispozici v  češtiněangličtině  a francouzštině.

Důležité upozornění:

Systém registrace/žádosti o stipendium vyhodnocuje studenty automaticky a nezávisle. Velvyslanectví nemá možnost ovlivnit jeho výsledky či ovlivnit přijetí konkrétního studenta.

Věnujte zvýšenou pozornost programu, který jste zvolili (v češtině/angličtině). Každý z nich je hodnocen odlišným způsobem a po uzavření žádosti jej není možné měnit (nelze přidělit stipendium v angličtině žadateli, který vyplnil přihlášku na stipendium v českém jazyce).